Německo uvažuje o koronavirových kartách, které imunním občanům umožní svobodu pohybu

Cenzura a informační manipulace, NWO

Kritici se tohoto nápadu děsí, že povede k rozsáhlé diskriminaci.

Německo uvažuje o vydávání „koronavirových imunitních karet“ svým občanům, které umožní těm, do si vyvinuli protilátky proti COVID-19, aby měli více svobody než ti ještě neinfikovaní.

Ministr zdravotnictví Jens Spahn řekl, že ty karty by „na mnoha místech“ mohly život usnadnit pro ty Němce, co prokáží, že jsou už imunní.

„Ač takové zdůvodnění vypadá na první pohled legitimně, tak by další schválení takového zákona přineslo větší státní vměšování,“ hlásí RT. „Mluví o Zákoně o ochraně před infekcí, podle kterého může stát nuceně poslat nakažené lidí nebo ty, co jsou „podezřelí“ se symptomy do karantény, nebo jim i zakázat vstupy na určitá veřejná místa.“

Kritici na tento návrh zareagovali tím, že to srovnávají s nejtemnějšími kapitolami německé historie.

„Omezování základních práv pro nějakou skupinu obyvatel, to už v Německu existovalo,“ řekl jeden, zatímco další takovou ID kartu přirovnal k Židům, co byli nuceni nosit žluté hvězdy.

Jiní naznačují, že taková ID karta by lidi pobízela, aby se schválně nakazili a mohli si pak užívat větší svobody pohybu.

Jenže stejný princip jako „imunizační karty“ by šel uplatnit i na budoucí očkování, kdy ti, co odmítnou nechat si dát injekci, nebudou smět cestovat.

Spolková země Severní Porýní –Vestfálsko už digitální imunitní kartu testuje, ta by  měla u uživatelů provázat jejich výsledky testů na COVID-19 s appkou, čímž úřadům poskytne databázi, pomocí které může zkontrolovat, jak je který člověk imunní.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
April 30, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/germany-considering-coronavirus-cards-to-allow-immune-citizens-freedom-of-travel.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments