Německo se zavazuje k ANIHILACI protestů proti lockdownu

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Německo hledá, jak zavést totální razii na všechny protesty proti lockdownu po celé zemi, protože protestující ani nenosí masky ani nepraktikují sociální odstup.

Po řadě ohromných protestů v posledních měsících po celém Německu, říká šéf německé Policejní unie Rainer Wendt, že nastal čas takové chování kriminalizovat.

„Při těchto demonstracích je porušování zákona už před-programováno a dochází k němu neustále a tisíce-krát, protože účastníci nenosí masky a nedodržují minimální odstup,“ říkal Wendt Neue Osnabrücker Zeitung.

„Musíte proti tomu jednat tvrději,“ dodal.

Summit.news hlásí:

Podle Wendta záměr demonstrantů neposlouchat lockdownové předpisy (ač jsou to výslovně protesty proti lockdownům) by měl úřadům poskytnout veškeré ospravedlnění, které potřebují k zákazu takových akcí už předem.

„Je naprosto nepochopitelné, proč jsou takové demonstrace i tak pořád povolované,“ řekl Wendt.

Čeká Wendt opravdu, že ty tisíce lidí, kteří se účastní oněch demonstrací, by si měly dělat starosti s maskami a se sociálním odstupem, když většina z nich rozhodně věří, že vláda hrozbu tohoto viru ohromně přehání?

Mnoho z těchto protestů proti lockdownům v Německu zorganizovalo hnutí za vlastní myšlení Querdenker, kdy úřady reagují tím, že je označují za kolektivní násilně extremistickou skupinu.

Už dříve jsme zdůrazňovali, že německá agentura domácí špionáže protestující proti lockdownům sleduje, přičemž o nich tvrdí, že jsou potenciálně zapojeni do spiknutí za podvracení země.

 „Úřady se obávají, že krajně pravicoví extrémisté a konspirační teoretici, kteří buď popírají existenci Covidu nebo zlehčují jeho hrozbu pro veřejné zdraví, kořistí z frustrace kvůli lockdownu, aby podněcovali k hněvu proti politikům a státním institucím pět měsíců před všeobecnými volbami,“ hlásí Reuters.

Možná nakonec všichni členové hnutí za vlastní myšlení Querdenker skončí v zádržných táborech, které byly zřízeny k uvěznění neustálých porušovatelů covidových pravidel.

Protože, jak všichni vědí, když německé úřady uvrhnou disidenty to táborů a zachází s nimi jako s občany druhé kategorie, kteří si nezaslouží základní práva, tak to vždy dobře skončí.

May 6, 2021 Niamh Harris 

Zdroj: https://newspunch.com/germany-vows-to-annihilate-anti-lockdown-protests/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

Zmíněná anihilace protestů proti lockdownu je jen dalším střípkem do tristní mozaiky současného dění v Německu, kde na plný plyn probíhá merkelizace německé společnosti, čemuž mnoho Němců radostně aplauduje, jako kdysi radostně hýkali a velebili Hitlera. Ona merkelizace je sofistikovanou fašizací, islamizací a debilizací občanů Německa. Nezbývá mně nic jiného, než doufat, že naši sousedé ještě úplně nezblbli, že v šedi jednotvárné merkelovsko-hujerské masy budou dál ostrůvky demokracie a skupinek lidí, kteří se nebudou chtít smířit se současným vývojem Německa, vedoucímu k totálnímu úpadku a k postupnému zániku národa Němců. I v totalitním hitlerovském režimu byli odpůrci, např. Bílá růže.… Číst vice »