Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Ač Německo už v posledních týdnech převzalo děti z migračních táborů na řeckých ostrovech, aby jim ulevilo z přeplněnosti, tak si ministr rozvoje této země Gerd Müller myslí, že je třeba, aby pomohli všem tam umístěným migrantům. Navíc Strana Zelených v Durynskuk je touží všechny dovézt do Německa.

Müller navštívil tábor na ostrově Moria a řekl, že byl tamními stísněnými podmínkami šokován. Tento tábor, který byl postaven, aby pobral 3 000 lidí, v současnosti hostí přibližně 20 000 migrantů. Tvrdil, že podmínky v migračních táborech v Africe jsou lepší než to, co viděl v Řecku, „asi nejhorší podmínky jsou tedy uprostřed Evropy,“ tvrdil podle zprávy od Der Spiegel.

Müller vyzval, aby podmínky v tomto táboře byly uvedeny do stavu, v němž budou splňovat standardy Spojených národů. „Musíme pomoci všem v tomto táboře,“ řekl.

Minulý měsíc Německo přijalo 47 nedoprovázených migrantských dětí, čímž se zapojilo mezi deset zemí, které odsouhlasily, že jich převezmou 1 600 jakožto součást úsilí o redukci přeplnění v táborech, jakožto preventivních opatření proti koronaviru. Avšak přestože se říkalo, že většina těch sirotků budou dívky ve věku do 14 let, skutečností je, že většina těch příchozích sirotků byli starší kluci, jak už o tom Voice of Europe referoval. Jen čtyři z těch 47, co přišli do Německa, byly dívky.

Nedávno podal člen Strany Zelených ministr spravedlnosti německé země Durynsko Dirk Adams návrh zákona, který ukládá jeho zemi, aby do roku 2023 převzala z řeckých ostrovů 2 000 migrantů. Tento zákona ale neprošel, když mu odporovali Sociální demokraté (SPD) na základě propozice, že jeho legálnost je nejistá.

Mluvčí pro migrační politiku Alternativy pro Německo Stefan Möller tento návrh zákona odsoudil. „Migrační ministr Adams zjevně nepochopil, že svobodná země Durynsko se v současnosti v důsledku koronavirové krize potýká s bezprecedentními problémy,“ prohlásil v úterý odpoledne podle zpráv z Der Tagesspiegel Möller. Tento návrh zákona, jehož účelem je „přivézt do Durynska z Řecka ještě více migrantů, aby dále pokračovaly problémy se zvládáním problémů svobodné země Durynska, jen předvádí, jak je Adams pro řízení ministerstva nekompetentní,“ dodal.

By Michael Lord 7 May 2020

Náhledový obrázek: Ministr rozvoje Gerd Müller

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/germany-we-have-to-help-all-the-migrants-in-the-greek-camps/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
2 let před

Je to jejich svobodná vůle, ovšem nemohou ji vnucovat ostatním evropským národům. Pak si musí být vědomi toho, že se o ně musí postarat sami. A měli by mít na mysli, že i jim dojdou peníze a hlavně chuť Němců pomáhat migrantům na svůj úkor. Odvezte je do jejich domovů a pomáhejte jim tam, naučte je pracovat a používat antikoncepci. Ale to měli slavné neziskovky dělat od začátku.