Německá vláda má obavy z masivních protestů proti COVIDOVÝM restrikcím

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Německá vláda má závažné obavy už ze samotného počtu protestů proti restrikcím kvůli COVIDU, k nimž dochází v posledních týdnech a jsou nejrozšířenějšími, jaké kdy v historii země byly.

Vlivný německý vysílač Die Welt odhalil, že v jediný den vyrazili souběžně protestující na více než 1 000 místech v celé zemi.

„Vládě dělá starosti, jak jsou ty akce decentralizované,“ hlásí tyto noviny, kdy jeden ze zdrojů označil tu lavinovitost demonstrací za skličující.

„Ještě nikdy v historii Spolkové republiky se žádné demonstrace tak všeobecně nerozšířily během pár týdnů,“ konstatuje tato zpráva, když vláda napočítala 1 046 různých protestů se zapojením asi až i 188 000 účastníků.

Místo abyste takový vývoj označovali za „skličující“, tak byste se měli zamyslet nad tím, zda by Německo nemělo naslouchat i vůli svého lidu.

Takový skandál jako v Hamburku, kde starosta falešně tvrdil, že 95 % případů COVIDU představují nevakcinovaní, nijak k obnově důvěry nepřispívá.

Vyšetřování senátu pak ohlásilo, že skutečné číslo je 14,3%.

Německo pořád protlačuje plány na zavedení povinného očkování na COVID, kdy parlamentní debata o této záležitosti se plánuje na příští týden.

Loni se šéfredaktor vrcholných německých novin Bild omluvil za to, že na svých stránkách vydával k hrůze podněcující zprávy o COVID, zvláště dětem, kterým se říkalo, že když se nenechají očkovat, tak „vraždí svoje babičky.“

Jak už jsme referovali dříve, tak sousední Česká republika zrušila plány na povinné očkování na COVID pro určité skupiny po řadě velkých protestů proběhnuvších v Praze.

Obecný obrázek napříč celým kontinentem je takový, že restrikce se postupně ruší, což probíhání v reakci na to, jak se Omikron ukazuje být ve skutečnosti mírný, ač jiné země jako Austrálie pořád plánují povinné očkování.

BY TYLER DURDEN

SUNDAY, JAN 23, 2022 – 09:20 AM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/german-government-concerned-about-massive-anti-covid-restriction-protests

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments