Německá strana Zelených zřizuje horkou linku pro „oběti sexuálního zneužívání“ z časů jejich „zanícené“ obhajoby kruhu pedofilů v 80. letech

Nezařazené

Ošklivá kapitola pedofilie německé ekologistické strany Zelených odmítá být zapomenuta – a teď, aby se tím zabývali, zřizují horkou linku pro „oběti sexuálního zneužívání.“

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou na eshop.reformy.cz

Němečtí Zelení se usilovně snažili zamést tuhle trapnou realitu pod koberec historie mimo zraky veřejnost. Tohle je temná kapitole jejich někdejší halasné obhajoby legalizace pedofilie, na kterou se můžete podívat sem.

Ve středu vydal německý levicový v Berlíně sídlící TAZ článek referující o tom, že německá strana Zelených po měsících otálení nakonec zřizuje oficiální „telefonní horkou linku pro oběti sexuálního zneužívání.“ TAZ tento krok prohlašuje za „překvapivý“.

Jaký byl rozsah zapojení pedofilů do strany zelených? Spiegel to tady popisuje do hloubky:

„Žádná politická skupina v Německu nepodporovala zájmy mužů s pedofilními sklony tak zaníceně, jako ta ekolotistická strana. V období poloviny 80. let prakticky sloužila jako parlamentní rameno pedofilního hnutí.“ (…)

„Když byla strana Zelených v roce 1980 založena, tak byli pedofilové od počátku součástí tohoto hnutí (…), neboť se k nim připojili tzv. ‚Městští Indiáni‘, kteří obhajovali ‚legalizaci všech forem láskyplných vztahů mezi dospělými a dětmi‘.“

Tito „Městští Indiáni“, píše Spiegel, „byli často vidět na shromážděních strany Zelených.“

Tahle temná minulost se pro Zelené v současnosti stala těžko snesitelným trnem v patě. TAZ píše, že vrcholní hlavouni této environmentalisticko-pacifistické strany odmítali přijmout kroky ke zřízení kontaktních center pro oběti a radši to celé shazovali. Ale ke cti současné šéfové strany Simone Peter slouží, že ta rozhodla zřídit v ústředí strany Zelených horkou linku, když jí to doporučila pracovní skupina strany Zelených „AG Rehabilitation“, která podle TAZ od loňského prosince řešila záležitost zapojení pedofilů uvnitř Zelených.

Wikipedia (v němčině) prezentuje důkladný přehled debaty ve straně Zelených o tomto tématu a poskytuje i citáty prominentních vůdců strany Zelených, takových, jako je Daniel Cohn-Bendit, který 23. dubna 1982 řekl na francouzském Antenne 2 v talk-show  „Apostrophes“:

„Víte, sexualita dítěte je cosi naprosto fantastického. (…) Víte, když maličká dívenka v pěti letech začne chápat samu sebe, tak je to prostě ohromné, protože to je hra, fantastická erotická hra.“

Ač se někteří pokoušeli tuhle záležitost zlehčovat jako minulou a ve straně Zelených okrajovou, tak sám Cohn-Bendit trvá na tom, že práva pedofilů byla ve straně Zelených „mainstreamem“.

Mějte na paměti, že vůdčí postavy Zelených takové, jako Cohn-Bendit, bývaly roky miláčky evropských médií. Tito lidé, jak píše Spiegel: „Tolerovali lidi, jejichž agenda neměla nic společného s pokrokem a emancipací, nýbrž výlučně s kořistěním ze svého mocenského postavení a z důvěry u takovýchto menšin.“

Zelená zvítězí

Možná by redaktor Wikipedie a člen britské strany Zelených William Connolly mohl vystavit obsah německé Wikipedie v angličtině. Samozřejmě, kdo by zrovna jeho obviňoval, že to úplně vymazal? Mezi tím ale tady tuhle ošklivou historii dobře vylíčil Spiegel.

Jestli bude horká linka (otevřená jen 2 hodiny týdně) stačit k napravení těch škod způsobených předchozím zaníceným povzbuzováním k využívání malých dětí fantazií posedlými muži, o tom lze pořád dost pochybovat.

České články o návrzích některých členů německé strany Zelených z nedávné doby:

Německá strana zelených chce zakázat o víkendech ježdění autem, ale legalizovat incest! 

Německá strana Zelených chce zakázat ježdění autem o víkendech a legalizovat incest!

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: notrickszone.com

Čtěte také:

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments