Německá státní televize ‚oslavuje‘ koronavirus za hubení lidstva

Globální oteplování, NWO

Nic jiného si nezasloužíme!

 „Satirický“ příspěvek německé státní televize oslavuje šíření koronaviru, protože hubí lidi v rozvinutých zemích, kteří mohou za klimatickou změnu.

Prezentátor této pokrokové prezentace tvrdí, že se tím planeta „prakticky léčí“ a že virus je tudíž „spravedlivý“, protože „staří lidé hynou, zatímco mladí v pohodě přežívají.“

„A to je prostě spravedlivé, protože to byla generace těch více než 65 letých, která nás v posledních 50 letech zavlekla do té ekologické zkázy,“ vysvětluje ekologické evropským hodnotám odpovídající stanovisko.

Skutečnost, že lidé s kardiovaskulárními chorobami umírají ve větším počtu, je také dost správnou věcí, protože to má hodně Američanů, a snahy o hospodářský růst a prosperitu, o něž se Američané pokouší, jsou zlé a protiekologické.

Prezentace oslavuje zhroucení globální dopravy a redukci znečištění v Číně, kdy tvrdí, že to povede k „zelenému ráji“ a že „nás je stejně moc.“

„Takže koronavirus je asi prostě nádhernou a rozumnou reakci přírody, která lidstvu ukazuje, kdo je tady opravdu pánem,“ konstatuje prezentátor, než dodá: „Koronavirus je tu, protože si nic lepšího nezasloužíme.“

Je ta prezentace satyra nebo je to vážné předvedení těch pravých Evropských hodnot, Nového ZELENÉHO údělu a ekologického Gretenismu není úplně jasné, protože mnoho současných eurokratů zastává názory ještě daleko radikálnější, než zde komik předvádí.

Výše uvedeného video s touto zelený evropský pokrok a evropské hodnoty předvádějící prezentací má titulky zatím jenom v angličtině ale na české verzi se již pracuje.

Česká verze: https://www.facebook.com/klub.reformy.cz/videos/893992824370441/

Vložený obsah z facebook.com nelze v editoru zobrazit.
Zadejte titulek…Vložení URL

by Tyler Durden

Wed, 03/18/2020 – 03:30

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/german-state-tv-celebrates-coronavirus-killing-humans

Konec formuláře

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Urbánková
2 let před

Zajímavé je, že hlasatelé divných názorů vždy uvažují o smrti nebo újmě u jiných lidí. Vlastní smrt je ani náhodou nenapadne.