Německá policie při zatýkání v no-go zóně musela svést bitvu s 200 obyvateli

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Dav asi 200 lidí se pokoušel bránit německé policii v no-go zóně Marxloh města Duisburg, když se pokoušeli zatknout 18letého lumpa.

K incidentu došlo v úterý večer, kdy se policisté pokoušeli vykonat zatykač proti tomuto mladě dospělému jedinci, ale nespecifikovali, jaká konkrétní obvinění proti němu byla vznesena.

Podezřelý policajty spatřil a hned utekl do domu. Když ho policisté pronásledovali a pokusili se ho zatknout, útočil na ně. Také skupina dalších obyvatel přispěchala do domu a pokoušeli se policistům v zatčení zabránit, píše Die Welt.

Když místním pohrozili pepřovým sprejem, tak dav asi 200 lidí, z nichž mnozí byli údajně spojeni s kriminálními klany migračního původu, dům obklíčil. Policisté zavolali posilu a nakonec 36 dalších policajtů dorazilo, takže už toho náctiletého hocha vzali už do vazby.

Němečtí politici označují oblast Marxloh v Duisburgu kvůli tamní vysoké kriminalitě a nezaměstnanosti za no-go zónu už řadu let. Tato oblast se také chvástá pokrokem vysoké populace migrantů a lidí migračního původu, když 64 procent z ní má zahraniční kořeny.

V roce 2018 německá kancléřka Angela Merkel přiznala, že v Německu je řada no-go zón a že je povinností úřadů udržet Němce v bezpečí, protože „monopol na použití síly má stát.“

„Znamená to např., že existují no-go oblasti, kam se nikdo neodvažuje vstoupit,“ přiznala Merkel s dodatkem: „Někdo je musí pojmenovat a něco s nimi udělat.“

Ač média mainstreamu dlouho tvrdila, že v Evropě žádné no-go zóny přeci vůbec nejsou, tak tyto oblasti se pro policii pokoušející se prosadit zákon a udržet pořádek v multikulturních společnostech staly problémem.

Např. ve Francii v posledních týdnech došlo k vlně proti-policejních útoků a bouří v no-go zónách, kdy řada z nich i přes národní opatření proti koronavirové karanténě probíhala po několik nocí.

Poslední bouře probíhaly tento týden ve čtvrti Argentuil následně po smrti místního motocyklisty, takže tam probíhaly útoky proti policii a zapalovala se auta.

RONNY HARTMANN/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

23 May 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/05/23/german-police-confronted-200-no-go-area-locals-while-attempting-arrest/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel
2 let před

No-go zóny jsou produkty merkelizace Německa.