Proti Kaddáfímu je koalice humanitárních teroristů, CIA i al-Káidy

Nezařazené

obrázek: ateo.cz

Západ podlehl nadšení ze změn ve státech v Africe a na Blízkém Východě. Prý tam došli k odvaze bojovat za demokracii. A tak jsme „pomohli“ a podpořili rebely na všech frontách. Jaké máme dosavadní výsledky? Z bezletové zóny jsme se dostali na humanitární bombardování, akce CIA a úvahy o dodávkách zbraní. Také Egypt se vybarvil.

Podle agentury Reuters prezident Barack Hussein Obama v uplynulých dnech podepsal tajný příkaz, kterým umožnil CIA vést v Libyi tajné operace. Jistě. Samotné humanitární bombardování nepomohlo, protože má Kaddáfí zjevně dost (a dost možná neměřitelně více, než rebelové) odhodlaných Libyjců na své straně, kteří budou už z principu bránit Libyi proti vměšování se západu do jejich věcí. Ne všechna média jdou navíc naštěstí uhlídat, takže máme příležitost se mimo jiné dozvědět, že na straně rebelů bojují ižoldáci z al-Káidy, kteří mají bojové zkušenosti z Afghánistánu a Iráku. Politici dokonce už ani neskrývají své návrhy poslat pod pláštěm „bezletové zóny“ rebelům moderní zbraně, zatímco si vůbec nedělám iluze o tom, že pro ně pracující CIA na text rezoluce RB OSN ani nekoukla.

Aby toho nebylo málo, vystoupili včera zástupci armády v Egyptě a sdělili, že po pádu současného režimu bude armáda vládnout do doby voleb, a že připravují novou ústavu. Jejím základem bude Islám jako hlavní náboženství v zemi a šaría jako zdroj prvotního práva. Ano, i tyto změny západní politici svým ukvapeným radostným postojem podpořili, když tleskali touhám demonstrantů po zavedení „demokratických pravidel západního střihu“. Pokud v Libyi Kaddáfí skutečně padne, nečeká tuto zemi nic jiného, protože východ tohoto státu, odkud rebelie začala, je tvrdě islámský a nijak se tím netají.

Při vývozu demokracie zbraněmi, tajnými operacemi CIA, humanitárním bombardováním a dodávkami zbraní a školitelů jejich obsluhy už dokonce i se sklopeným zrakem přehlížíme skutečnost, že na straně rebelů bojují teroristé z al-Káidy. No aby nebojovali, když mají díky našim vlastním bombám unikátní příležitost celosvětově posílit tím, že islám zavedou cestou nově vzniklých vlád v dalších státech a to nejblíže Evropě jak to jen jde. Podělali jsme to. Podělali jsme to v Iráku, kde i dnes kvůli akcím teroristů umírá více nevinných lidí, než za bývalého režimu. Podělali jsme to v Afghánistánu, kde dochází stále k masakrům na obou stranách, které nemají konce. A podělali jsme to, vážení, i v Libyi. Jenže čím vyšší pozice současných světových politiků, tím větší je jejich ego a fatální neschopnost přiznat chybu.Výsledkem našeho křižáckého tažení po celém světě, které se stupňuje, budou jen vyšší zisky zbrojních magnátů a další korupce a úniky peněz při následné „humanitární pomoci“, která by bez našeho prvotního přičinění nebyla vůbec potřeba. Ale také více imigrantů v Evropě z těch nejhorších možných oblastí světa, další nároky na už tak vyčerpaný a zadlužený pseudosociální systém a hlubší propast mezi křesťanstvím a islámem a z toho plynoucí další problémy.

 

Kdybych měl tu moc, okamžitě bych stáhl armády z výše uvedených států a politiky, kteří je tam poslali, bych postavil za ty masakry před mezinárodní soud. Svými kroky totiž vyvolávají a uměle udržují nesnášenlivost po celém světě, aby odpoutali pozornost od problémů, které nedokáží řešit ani na daleko menším území, jako jejich vlastní stát.

František Matějka je členem Strany svobodných občanů vyšlo na blog.idnes.cz¨

Kam dál:

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments