Muže zavřeli za konzumaci veverky na základě stížnosti veganů, které to urazilo

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

YouTubera z Londýna uvěznili po konzumaci mrtvé veverky na základě stížností rozzuřených veganů.

Muž, který je znám jako ‚sv3rige‘, dorazil do Soho v tričku s nápisem „veganismus = podvýživa“.

Summit.news hlásí:

On se svým kamarádem se vrhli do požírání mrtvých veverek, čímž vyvolali vlnu reakcí od veganů, kteří tvrdili, že tento muž tím dohnal k hysterii jednoho autistického hocha.

Vegani pak zavolali policii, které vysvětlili, jak je toto představení „urazilo“.

Ač to vypadalo dost nechutně, když jste se dívali, jak ty mrtvé veverky rozpárali a pochutnávali si na nich, tak ‚sv3rige‘ se svým kamarádem tvrdil, že je to přeci jejich náboženské právo jíst maso, jak je to popsáno v bibli.

Rovněž vznesli námitku, že jen proto, že se někdo urazí, nemůže zakládat důvod k zatčení dokonce, i když je to ve Velké Británii s jejími absurdními zákony o zločinech z nenávisti.

Další muž z řad veganů povzbuzený tímto aktem pokrokové spravedlnosti ilustroval směšnost této situace, když se policie ptal, zda když jej uráží, jak lidé jí v McDonaldech, je může dát zatknout za konzumaci burgerů?

‚Sv3rigea‘ a jeho kamaráda policisté nejdříve přes půl hodiny vyslýchali na ulici, než je zatkli, když odmítli uvést své osobní údaje.

Slova k vyjádření bizarnosti tohoto prosazování spravedlnosti v této epizodě nestačí – podívejte se na video o tom sami.

April 5, 2019 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/man-arrested-earing-squirrel-vegans-offended/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments