Muž, který na Floridě zahynul při motocyklové havárii, byl státem určen jako zemřelý na COVID-19

Cenzura a informační manipulace, NWO

Věděli jsme, že smrtnost na koronavirus je nafouknutá, ale jak až moc, to jsme přeci jen nevěděli. Konec konců, jak jinak to může být, když existují finanční pobídky pro státy a místní správy, aby hlásily úmrtí jako na koronavirus? A v některých státech v tom mohou být i politické pobídky.

Proto by nemělo úplně překvapovat, když byl muž, který minulý týden na Floridě utrpěl smrtelnou motocyklovou nehodu, připsán do počtů zemřelých na Covid-19 v tomto státě.

Fox 35 provedla vyšetřování, když mluvili se zdravotním správcem kraje Orange Dr. Paule Pinem o dvou mrtvých lidech ve 20tých letech věku zaregistrovaných jako úmrtí na koronavirus. Když se ptali, zda ti lidé měli premorbidní stav, tak Pino odpověděl: „Jeden z nich neměl. Ten se zabil při motocyklové havárii.“

Když se ho ptali, zda byly údaje o té oběti motocyklové havárie ze státního systému evidence Covid odstraněny, tak odpověděl:

„To si nemyslím. To budu muset znovu zkontrolovat. Dohadujeme se se státem, diskutujeme s ním a pokoušíme se argumentovat. Ne, protože čísla jsou 100, když budou 99, tak to bude úplně jedno, ale mohli bychom upozornit, že ten člověk, když zemřel při havárii, tak to nebylo od COVID-19. Ale šlo by argumentovat, že by mohl být COVID-19 obětí, neboť ten virus zapříčinil, že naboural. Neznám o tom závěry.“

Vypadá to tedy, že trochu nesouhlasí s tím, jak to floridské ministerstvo zdravotnictví vysvětluje a jak referuje o mrtvých na Covid.

Stát Fox řekl: „Smrt na COVID se určuje, když se uvádí jako bezprostřední nebo spolupůsobící příčina nebo se uvádí jako jedna z významných podmínek přispívajících k úmrtí. Nebo když se potvrdí, že je infikován COVID-19 z laboratorních testů a příčina smrti nevykazuje kritéria, která by covid vyloučila – jako trauma, sebevraždy, zabití jinou osobou, předávkování, nehoda motorového vozidla atd.“

„Jediné, co vám mohu říct, je, že ti lidé, co vám data poskytují, používají ta data, co bereme od státu. Poskytujeme vám ta nejlepší data, co máme,“ uzavřel to Pino.

Na reportáž Fox o tomto motocyklovém neštěstí se můžete podívat sem:

A pro ty, které zajímá, jak se úmrtí na Covid počítají, interview na Fox News z dubna s Dr. Scott Jensenem, co odvedl dobrou práci při vysvětlení některých problémů:

by Tyler Durden

Sat, 07/18/2020 – 09:55

Náhledový obrázek: Ohledávač mrtvol smrt vysvětlil jak na COVID-19

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/florida-man-20s-who-died-motorcycle-wreck-labeled-covid-19-death-state

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments