Muslimský lékař obviněn z ‚tajné‘ sterilizace nemuslimských pacientek

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

Muslimský lékař čelí obviněním, že sterilizoval více než 50 nemuslimských žen, které prodělávaly chirurgické operace k jiným účelům.

Podle údajných obětí tento lékař nežádal jejich povolení, nebo je dokonce ani neuvědomil, že už jsou neplodné a tudíž neschopné mít děti.

Podle zpravodajské a názorové webové stránky Caldronpool, bylo ohlášeno, že více než 50 žen už podalo žaloby proti Dr. Siyabdeen Mohammed Safimu.

Tento 42letý lékař pracoval v nemocnici Kurunegala na Srí Lance.

„Některé z těchto žen lékaře obvinily, že je sterilizoval během běžného císařského řezu,“ hlásí tato stránka.

WND hlásí:

Ozývají se ale také zprávy o tisících žen, které možná, „aniž by to tušily, tuto proceduru podstoupily také, přičemž jde o tubální ligaci,“ což znamená utěsnění vejcovodů, aby se oplodněným vajíčkům podařilo dostat se do dělohy k uhnízdění.

Tohoto chirurga policie v Kurunegala původně zatkla kvůli nahromadění podezřelých spoust peněz a cenností. Bylo totiž podezření, že jde o bohatství svěřené mu teroristickou skupinou.

„Ministerstvo zdravotnictví zřídilo speciální komisi k vyšetřování těchto domněnek, která se skládá z gynekologů a ze zástupců Lékařské rady Srí Lanky,“ uvádí zpráva.

Vyjadřuje se k tomu i Chritine Douglass-Williams na Jihad Watch (sledování džihádu), přičemž vysvětluje, že džihád „nabývá mnoha forem, mezi nimi: násilný džihád směřující k dobytí, zlodějský džihád směřující k dobytí, džihád formou imigrace směřující k dobytí (ten má speciální název hidžrah), populační džihád směřující k odbytí populačním přečíslováním a džihád uvnitř něčí duše.“

„Ať se k dobytí a k podmanění použije čehokoliv, je to nábožensky stanovená povinnost věřících k podvrácení Domu války, který džihádu vzdoruje,“ píše Douglass-Williams.

Poukázala na to, že okamžitě došlo k politicky korektnímu odporu vůči šetření tohoto případu, protože podezřelý je muslim.

Jeden vládní činitel, hlásila, začal obviňovat: „Vůbec byste se takovými podezřeními neobtěžovali, kdyby ten doktor byl sinhálského vyznán! Ale jelikož je ten doktor muslim, hned je z toho velký problém.“

Douglass-Williams psala, že sterilizace žen, aniž by o tom věděly nebo s tím souhlasily, „je zločin sám o sobě; ale tady je ještě další nepohodlná pravda: žádná další doktrína neobsahuje snahu o populační přečíslení krůček za krůčkem za účelem globální dominance kromě islámu.“

Colombo Telegraph v hlavním městě Sri Lanky hlásil, že ministr zdravotnictví Rajitha Senarathne vyjádřil důvěru, že pravda vyjde najevo, až ji vyšetří odbor kriminálního vyšetřování a jeho agentura.

Ovšem Asociace státních odborných lékařů mezitím prohlásila, že její členové nemají v ministerstvo zdravotnictví žádnou důvěru.

Tajemník této asociace Dr. Naveen De Soysa řekl, že tato skupina nepřijme žádný výsledek vyšetřování pocházející od tohoto ministerstva.

June 12, 2019 Baxter Dmitry News,

Zdroj: https://newspunch.com/muslim-doctor-accused-secretly-sterilizing-non-muslim-patients/

 

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na