Moment vraždy Borise Němcova zachycen kamerou

Nezařazené

Zatímco svět dumá o různých ‚provokačních‘ scénářích – čin Ruska, čin CIA, co má vypadat jako čin Ruska, nebo čin Rusů, co má vypadat jako čin CIA? – tak následující klip naznačuje, že v žádném případě to nebyla jen tak náhodná střelba…

Vypravěč naznačuje, že zatímco Němcov se svou společnicí kráčeli podél silnice, jel za nimi popelářský nebo čistící vůz. Když ten popelářský vůz projížděl kolem tohoto páru, tak zpomalil, pak popojel, načež zastavil… a další muž toto vozidlo opustil a naskočil do dalšího vozu, který ujel, až se mu zakouřilo od pneumatik…

*  *  *

https://www.youtube.com/watch?v=nyTsRQ1MMpA&feature=player_embedded

Blog Ukrainewar z toho činí závěry:

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

To vypadá skutečné, protože umístění PŘESNĚ sedí se známým místem činu. Nevypadá to, že by to video mohlo být připraveno dopředu.

K vraždě došlo PŘESNĚ v okamžiku, kdy ten čistící vůz projížděl kolem. Není absolutně jasné, odkud přišel vrah. Nikdo ho neviděl přicházet nebo jít za Němcovem s jeho společnicí. Ani nebylo vidět nikoho přicházet tomuto místu a čekat na ně.

Vypadá tudíž velice pravděpodobně, že ten čistící vůz s tím měl něco společného a že vrah tedy mohl jet tímto vozidlem.

Jelikož byl Němcov zastřelen zezadu a čistící vozidlo je dohnalo zrovna, když došlo k vraždě, vypadá to ale nepravděpodobně, že by vrah jel na místě spolujezdce vedle řidiče. Musel by otevřít a zavřít dveře a tím mohl přilákat pozornost. Vypadá to, že nejspíš jel na voze vzadu. Mohl snadno seskočit a vyběhnout a mohl také odhadnout, jestli jsou u něj ostatní lidé v takové blízkosti, aby mohl v takovém okamžiku tu operaci provést.

Použití čistícího vozu poskytuje spoustu výhod: můžete jet pomaloučku, aniž by to bylo nápadné, když je třeba počkat, a pak si vybrat přesně ten správný okamžik, když v blízkosti nejsou jiní lidé.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Vypadá to, že atentátník, když naskočil na to vozidlo, tak už ten pár sledoval. Možná přešli silnici, kde čekal ten čistící vůz. Když to vypadalo, že je bude míjet, tak přijíždělo na most. Když míjelo vraha, tak naskočil. Tímto způsobem si zajistil, že dostane tu správnou osobu, a že si bude moci vybrat ten správný okamžik, aniž by se musel rozbíhat, aby je doběhl.

Všechno, co musel dělat únikový vůz, bylo počkat, dokud čistící vůz nevjede na most, viděli, jak střelec naskočil a tak z dálky přijížděli, aby jej pomalu dohnali.

Vypadá to jako OPRAVDU DOBŘE zrežírovaná operace.

Úplně divné je to, že za nimi nebyl žádný provoz. Vyhmátnout takový okamžik je velice těžké, zvláště když vidíte, že před okamžikem vraždy, tam bylo hodně aut. Jen co to auto nabralo atentátníka, tak zase přijelo jiné auto. To naznačuje, že i v tomto to mohlo být nějak ‚zrežírované‘. Buď byla na dopravních světlech ze všech stran červená, nebo byla doprava zastavena jinak.

* * *

Samozřejmě – když tohle vypadá hodně koordinovaně – tak se člověk může ptát, že přeci museli určitě vědět, že tam všude budou kamery?

* * *

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Otázky zůstávají, ale bývalý sovětský president Michail Gorbačov v tom má jasno, vražda opozičního politika Borise Němcova je pokusem destabilizovat Rusko. Jak hlásí Sputnik News:

„Vražda Borise Němcova je pokusem o komplikaci situace v zemi, dokonce ji i destabilizovat vybičováním napětí mezi vládou a opozicí,” řekl Gorbačov.

„Takže zatím je těžké říci, kdo to udělal, nedělejme ještě v tomto okamžiku ukvapené závěry a nechme vyšetřování čas, aby se v tom rozebralo,“ dodal.

Gorbačov nevylučoval, že nějaký vysoce profilovaný vrah by mohl nějaké lidi podněcovat, aby tlačili na úřady, aby vyhlásili stav nouze, o němž řekl, že ten by pouze i tak obtížnou situaci jen ztížil.

*  *  *

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments