Migranti, co dostali vládní poukaz na dovolenou na italské pláži, tam oloupili turisty

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Skupina migrantů, kteří použili „poukazy na dovolenou“ od vlády, aby cestovali na pláž ve městě Alassion, tam byli pozatýkáni, neboť olupovali turisty.

Sedm migrantů ve věku od 18 do 22 let původem ze Severní Afriky a z Pobřeží slonoviny se údajně zaměřovalo na děti. Těm kradli mobily, peníze a kreditní karty. Gang údajně žije v Turíně a do mořského letoviska přicestoval za peníze, které jim vláda poskytla, aby si také užili dovolenou.

Podle policie mnozí z těch migrantů už měli kriminální historii včetně loupežných přepadení. Vyšetřovatelé říkají, že gang své oběti přepadal nakopnutím kolenem do žaludku, než je zmlátili a oloupili. Policie ukradené zboží našla v hotelovém pokoji těchto migrantů, hlásí Il Giornale.

Podle těchto novin nejméně čtyři z obětí kvůli svým zraněním podstoupily nemocniční léčbu. Místní policie ty incidenty popisuje jako reminiscenci na film Mechanický pomeranč.

Policie už potvrdila, že gang byl za třemi loupežemi. V současnosti vyšetřují možné spojení těchto migrantů s dalšími krádežemi v této oblasti. Vyšetřovatelé rovněž zkouší určit, zda gang napadl i jiné obce v přilehlé oblasti.

Zločinnost migrantů je v mnoha částech Itálie nadále velký problém. Zpráva z roku 2018 tvrdila, že až každý třetí zločin je za účasti podezřelých zahraničního původu, i když populace migrantů v Itálii dosahuje jen osmi procent celkového obyvatelstva.

V popředí veškeré aktivity zločinných gangů v Itálii v posledních letech stojí gangy Nigerijské mafie, zvláště ty spojované s nucenou prostitucí a ilegálním obchodem s drogami.

Zpráva z roku 2018 hlásí, že gangy nigerijských migrantů téměř úplně převzaly bývalé turistické letovisko město Castel Volturno.

CHRIS TOMLINSON

8 Aug 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/08/08/migrants-who-travelled-italian-beach-govt-holiday-bonus-rob-tourists/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
panHajzl
1 měsíc před

Mrdky!