Mezinárodní letní škola 2012: „Classical Liberalism in Philosophy, Economics and Politics“

Nezařazené

Ve dnech 13. – 17. srpna se na půdě vysoké školy CEVRO Institut koná mezinárodní letní škola “Classical Liberalism in Philosophy, Economics and Politics”, která je organizována ve spolupráci s kolegy z Ohio University.  Letní školy se bude účastnit 15 amerických studentů a zhruba stejný počet českých a slovenských studentů a zájemců o rakouskou školu a myšlenky klasického liberalismu a libertarianismu. Přednášející budou přední američtí libertariánští profesoři z Ohia – Vedder (častý přednéšející na Mises University v Alabamě)  a LeBar (přednášející politickou filosofii pro IHS), Josef Šíma (rektor CEVRO Institutu), Dan Šťastný (proděkan NF VŠE) a Radovan Ďurana z INESS ze Slovenska.

Přednášky budou pokrývat témata z politické filosofie, historie, ekonomie i hospodářské politiky – tedy bude to pestré a zajímavé.

Podrobnosti zde:

Věřím, že si tuto mimořádnou příležitost setkat se s domácími i americkými studenty i profesory nenecháte ujít!

***

prof. Josef Šíma, Ph.D., rektor

POZOR: CEVRO otevírá tento rok nový bakalářský obor Hospodářská politika. V rámci tohoto oboru získají studenti potřebné znalosti o principech hospodářské politiky v českém i evropském kontextu. Tyto odborné znalosti i praktické dovednosti jsou dobře využitelné jak při působení v institucích, které hospodářskou politiku provádějí, tak i v soukromé sféře, jež je dopadům hospodářské politiky vystavena. Reformy.cz vřele tento obor doporučují. Garantem oboru je taktéž  prof. Josef Šíma, Ph.D.

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments