Mezi francouzskými policisty se během střetů se Žlutými vestami zdvojnásobila sebevražednost

Evropská Unie, POLITIKA

Hnutí Žlutých vest se přetváří v hlavní konfrontační sílu požadující odchod Macrona z úřadu.

Teď už protestují i francouzští policisté poté, co během roku 2019 jich 28 spáchalo sebevraždu. To je dvojnásobek počtu za stejné období minulého roku. Zatímco tisk má sklon zaměřovat se na stížnosti na nedostatek zdrojů, nezaplacené přesčasy a neefektivní velení, oni sami mluví o sociální izolaci, jakou policisté začínají zažívat kvůli tomu, že policajti brání vládu proti lidu.

„Pracovní podmínky jsou těžké, velení je příliš tvrdé. A už se ani necítíme moc dobře v soukromí a vůbec se to nezlepšuje v profesionální oblasti, vše se komplikuje,“ řekl Euronews náměstek generálního tajemníka Syndikátu aliance – tj. největších francouzských policejních odborů Frederic lagacke.

Rovněž odsoudil „proti-policajtskou nenávist ve Francii“ s dodatkem, že „současný systém tvoří výbušnou směs.“

Už jsem předtím psal o Revoltě v Nice roku 532, kdy místní policie a vojsko odmítlo bránit císaře Justiniána. Ten už téměř uprchl z Konstantinopole, než mu jeho manželka navrhla, aby povolal armádní jednotky, které se neskládají z Řeků. Ty přišly do města a zmasakrovaly asi 30 000 protestujících.

To, co zažívá francouzská policie je ten samý konflikt. Proto Brusel chce Evropskou armádu, protože až budou mít konflikt s francouzským lidem, tak ti vojáci už nebudou Francouzi. Policie by se mohla obrátit proti francouzské vládě, a pokud k tomu dojde, tak tu máme Francouzskou revoluci. Revoluce na Ukrajině nabrala obrat, když policie viděla, že Janukovič se obrátil k zajištění své obrany na Rusko. Teprve tehdy se ukrajinská policie obrátila proti Janukovičovi a ten musel uprchnout.

To je standardní vývoj během hnutí občanských nepokojů v průběhu celé historie, kdy se dosáhne hranice, po jejímž překročení se z nepokojů stává revoluce.

by Tyler Durden

Tue, 04/23/2019 – 03:30

Authored by Martin Armstrong via ArmstrongEconomics.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-04-22/suicide-rate-doubles-france-among-police

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments