Mezi chlorochinem na malárii a koronavirem objevena ohromující korelace

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

Výskyt COVID-19 je dramaticky nižší v zemích plných malárie než v zemích bez malárie, zjistil jeden výzkumník.

To by mohlo také dobře posvětit rozhodnutí prezidenta Donalda Trumpa o rychlém nasazení chlorochin fosfátu určeného proti malárii jako léčby koronaviru.

Této korelace si všiml meteorolog a jeden z hlavních výzkumníků fyziky atmosféry na Universtity of Alambama v Hutsonville

Dr. Spencer vynalezl metodiku měření teplot země pomocí mikrovlnných radiometrů ze satelitů ve vesmíru a je jedním z nejšpičkovějších odborníků na sledování zemského klimatu. Je také jednou z nejprominentnějších postav boje proti klimatickému alarmismu, neboť měření ze satelitů a jeho hodnocení objektivně změřených faktů pohádky o CO2 jakožto knoflíku řídícího klima spolehlivě vědeckými daty a kalkulacemi skutečných energetických bilancí vyvrací.

Toto Dr. Spencer vystavil na svoji Facebookovou stránku:

Roy W. Spencer

ve středu

Jéé.

Pokud jde o užívání antimalariálních léků k léčbě COVID-19, porovnal jsem případy COVID-19 proti incidenci malárie podle země….

To je úžasný. Stáhl jsem si všechna data za 234 zemí, výskyt celkových případů COVID-19 (od roku 3/17/2020) versus výskyt malárie v těchto zemích (různé zdroje, trochu nepořádek odpovídající vše v Excelu)….

See More

https://www.facebook.com/roy.w.spencer/posts/10206577842122480

Pro vysvětlení této ‚ohromující‘ korelace je řada různých vysvětlení. Jedním z nich je to, že v malárií postižených zemích se nevede dost kvalitní evidence, a tak je výskyt COVID-19 ve skutečnosti daleko vyšší, než přiznávají; dalším je, že leží v tropech – takže koronavirus v horkých zemích moc dlouho nepřežívá.

Je tu ale povzbuzující možnost, že to jsou země, kde je populace silně naplněná levnými, generickými, dnes už zastaralými léky na malárii na základě chlorochin fosfátu – a právě to jim dává značnou míru imunity.

Jak už jsem referoval dříve, několik studií, včetně v malém měřítku provedeného výzkumu z Francie z tohoto měsíce, naznačuje, že chlorochin fosfát se ukázal být v léčbě COVID-19 účinný. Už dříve ho úspěšně používali k léčbě SARS, tj. dalšího koronaviru s podobnými charakteristikami jako COVID-19.

Anthony Watts ve Watts Up With Thtat? (světově nejčtenější klimatická stránka a hlavní hlásná trouba klima-skeptiků bojujících proti klimatické hysterii) referuje:

Další podpora pro to, že léky proti malárii léčí i COVID-19 pochází z tohoto výzkumu připojeného níže.

Uvedená mapa nám to všechno ukazuje: COVID-19 je tam, kde není malárie.

To je určitě dobrá zpráva a poskytuje nám velkou naději, že tuto pandemii půjde dostat pod kontrolu spíš dříve než později.

YE AUNG THU/AFP via Getty

JAMES DELINGPOLE

20 Mar 2020

Jeden z řady článků o Spencerových objevech. Na Oslu jich najdete ještě daleko více a na našich webech kultu klimatické zkázy najdete také řadu zatracení a klateb Spencera a „protivědeckého“ webu Osel, který o něm u nás píše vedle Kremlíka asi nejvíce:

http://www.osel.cz/5260-konec-mytu-o-klimaticke-citlivosti.html

Zdroj: https://www.breitbart.com/politics/2020/03/20/delingpole-chloroquine-malaria-coronavirus-stunning-correlation-claimed/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments