Matka Grety Thunberg tvrdí, že její dcera vidí CO2

Globální oteplování, NWO

Náctiletá klimatická aktivistka Greta Thunberg má podle své matky „šestý smysl“ – což je v jejím případě skutečná schopnost vidět molekuly oxidu uhličitého (CO2) poletující atmosférou.

Ve své knize Scény ze srdce: Náš život pro klima prohlásila Malena Emman, která v roce 2009 Švédsko reprezentovala na pěvecké soutěži Eurovize, že její dcera Greta, dostala „dar“ nadpřirozené schopnosti spatřovat koncentrace CO2 kdekoliv, kde kam přijde.

Natural News hlásí:

Greta, které stejně jako její mladší sestře už ve velmi mladém věku diagnostikovali obscesivně-kompulzivní poruchu a Aspergenův syndrom (autistickou psychopatii), se prý podle její mámy od ostatních dětí „liší“.

„Greta vidí to, co jiní lidé nespatřují,“ vysvětluje ve své knize o Gretě Malena. „Ona totiž pouhým okem spatřuje oxid uhličitý. Vidí ho, jak vytéká z našich komínů i to jak mění atmosféru na skládkách.“

Malena, která stejně jako její manžel podporuje Antifa, přiznává, že Greta byla klimatickou propagandou indoktrinována už od velice mladého věku. Když Greta ve škole viděla fotky plastů v oceáně a slyšela tam o globálním oteplování, tak to údajně v „Gretině psychickém prostředí způsobilo kolaps,“ který nakonec změnil celou její budoucnost.‘

December 26, 2019 Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/greta-thunbergs-mother-claims-her-daughter-can-see-co2/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boris
1 rok před

Greta a jeji familie jsou opravdu pacienti.

petr
1 rok před

Jo, a za Velké vlastenecké války byl v Sovětském svazu kosinus větší než 1.