Matce odňali děti, když se pokusila s nimi uniknout ze země, aby se vyhnuly očkování

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Španělský soud rozhodl, že matka, která se pokusila uprchnout do Portugalska, aby ochránila své dvě děti před vakcinací, s nimi nesmí mít žádný kontakt nebo se k nim přibližovat.

Matku dvou dětí identifikovanou jen jako Christine M. C. soud v Seville propustil z vězení po jejím zatčení, když odvezla své dvě děti ve věku 12 a 14 let do sousedního Portugalska, neboť se snažila zabránit jejich vakcinaci.

Tato 46letá žena se svými dětmi uprchla do městečka Aljezur v Algarve loni v listopadu poté, co je jejich otec David K. chtěl dát očkovat.

Když byl tento spor přednesen soudu, tak španělský soudce souhlasil s otcem a Christine M. C. byla pak ve středu zatčena a deportována zpět do Španělska, hlásí noviny El Mundo.

Advokát matky Borja Gómez Martínez-Fresneda prohlásil, že jeho klientka si odvedla děti, aby zabránila možným vedlejším účinkům jejich vakcinace.

Soud mezitím souhlasil, že tu ženu sice pustí na kauci, nařídil ale, že s dětmi nesmí mít kontakt nebo se k nim přiblížit, a dočasně jí odebral její pečovatelská práva, neboť bylo odhaleno, že dětem po jejich odvedení nedovolila, aby se vrátily do školy nebo se setkaly se svým otcem.

Evropská zdravotní agentura (EMA) schválila dávky vakcín pro děti ve věku 12 až 17 let loni v červenci, ač jen o pár měsíců později úřady ve Skandinávii suspendovaly používání dávek vakcín Moderna pro lidi do věku 30 let, neboť je u nich hlášeno riziko zánětu srdce.

V listopadu EMA vydala schválení k použití vakcíny Pfizer-BioNTech pro ještě mladší děti od pěti do jedenácti let.

INA FASSBENDER/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

8 Jan 2022

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2022/01/08/mother-separated-from-children-after-trying-to-flee-country-to-stop-vaccination/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments