Marion Maréchal naléhá na ostatní Francouze, aby bojovali proti ‚Velké obměně‘ obyvatelstva

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Bývalá poslankyně Národního obrození a neteř Marine Le Pen, Marine Maréchal, vyzvala na velké konferenci francouzské pravice Francouzský lid, aby vzdoroval té „Velké obměně“.

K těmto komentářům Maréchal došlo při projevu, který v Paříži přednesla ke „Konventu pravice.“

Maréchal při své řeči příznivcům řekla, že ty ohromné demografické změny, k nimž v současnosti dochází ve Francii a v Evropě, které bývají často označovány jako Velká obměna, jsou kriticky důležitým problémem, který musí pravice ve Francii řešit, hlásí Europe 1.

„Prvořadým velkým probléme, tím nejkritičtějším, je ta velká obměna, to demografické přečíslování, která nás už přimělo, abychom si uvědomili, jaká je tu možnost, že se v zemi svých předků staneme menšinou,“ řekla Maréchal.

Tato bývalá populistická poslankyně pak dodala, že bude-li ta Velká obměna pokračovat, tak vyprodukuje „multikulturní společnost, která chce být rozdrobená a násilná.“

Ideu Velké obměny, která se prosazuje masovou migrací, a ideu ‚obměňující migrace‘, jenž může vést jedině k sociálnímu a politickému rozvratu, poprvé předložil dobře známý francouzský spisovatel Renaud Camus.

Podle Camuse byla Velká obměna spuštěna hlavně kvůli víře zastávané elitou, která se domnívá, že vyměnitelnost všeho lze docela dobře aplikovat i na lidi.

V minulosti Camus říkal, že z lidských bytostí se stávají „produkty jak jejich výrobce, tak i jejich spotřebitele v jednom, tudíž jsou to věci, čísla a ne lidské bytosti.“

Maréchal při svém projevu naléhala na shromážděné, aby odložili stranou podružné odlišnosti a dali se dohromady jako jedna spojená francouzská pravice a „zbořili ty partizánské barikády včerejška“, které je rozdělovaly.

Přestože se Maréchal nezapsala na seznam potenciálních kandidátů Národní obrody do francouzských prezidentských voleb roku 2022, tak prohlásila: „Zítřek, a o tom jsem hluboce přesvědčena, přivede k moci nás.“

„Francie po 40 letech masové migrace, islámského lobbování a politické korektnosti prochází procesem přetváření nejstarší dcery Katolické církve na maličkou neteřínku islámu. Terorismus je přitom jen špičkou ledovce – to není ta Francie, za kterou bojovali naši předkové,“ řekla.

Projev Maréchal pro ni představuje velký návrat do francouzské politiky. V roce 2017 dobrovolně rezignovala z poslaneckého křesla, aby založila Institut sociálních, ekonomických a politických věd (ISSEP) v Lyonu.

By Arthur Lyons 4 October 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/10/france-marion-marechal-urges-fellow-countrymen-to-fight-great-replacement/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments