Maďarsko spouští alarm kvůli Sorosově plánu na univerzitní síť za miliardu dolarů

NWO, Okultní spolky

Maďarská vláda spouští poplašné vyzvánění kvůli plánům aktivisty otevřených hranic George Sorose na vytvoření globální univerzitní sítě za miliardu dolarů.

89letý finanční spekulant Soros a usvědčený podloudník páchající insider trading, který už nalil obrovské jmění do globalizačních činností po celém světě – včetně kampaně proti Brexitu ve Velké Británii – v Davosu ve Švýcarsku na summitu Světového ekonomického fóra oznámil, že jeho nová Univerzitní síť Otevřené společnosti se stane tím „nejdůležitějším a nejtrvanlivějším projektem jeho života.“

Tento plutokrat rovněž amerického prezidenta Donalda Trumpa označil za „ultimátního narcise“, což je dost kuriózní způsob urážky od takového člověka, uvážíme-li, jak Soros sám ve své knize Alchimie financí přiznal, že už od raného věku „si představovával sám sebe jako něco na způsob boha.“

„Podle Sorose je nejvyšší čas, aby Nadace otevřené společnosti, tahoun, přes který financuje myriády podniků k prosazování ideologicky tažené politické agendy vybudovaná během jeho předchozích snah, začala vyvíjet ‚novou a inovativní vzdělávací síť, jakou svět opravdu potřebuje‘,“ všímá si v oficiálním příspěvku na blog Dr. Zoltán Kovács, maďarský státní tajemník pro diplomacii s veřejností a vztahy s ní.

„Ty desítky milionů voličů po celém světě budou určitě souhlasit, že tohle je tím, co svět opravdu potřebuje,“ dodal k tomu sarkasticky.

„Jak už jsme uváděli dříve, mezinárodní média a advokáti globalizace hrabající si z těchto ‚charitativních darů‘ s potěšením mluví o agendě pana Sorose jako o ‚filantropické‘,“ pokračoval tento mluvčí.

„Ale vše, co potřebujete, je poslouchat Sorose samotného. Mluví o svém odhodlání protlačovat agendu otevřené společnosti jasně.“

Soros a jeho sítě mají po celém světě mocné institucionální podporovatele, kdy Evropská unie se opakovaně snaží zrušit maďarskou legislativu zaměřenou na zvýšení transparentnosti týkající se jeho aktivit a omezení jeho možnosti podněcovat ilegální imigraci.

Naposledy generální advokát EU řekl, že zákony vyžadující od neziskovek, které dostávají více než 7,2 milionu forintů (24 090 $) ročně, aby se přihlásily k zahraničnímu financování ve svých publikacích včetně internetových a uváděly zahraniční sponzory, kteří jim dali přes 500 000 forintů (1 670 $).

Tento vrcholný eurokrat o tomto kroku zaměřeném na dosažení stavu, kdy veřejnost bude mít možnost více porozumět tomu, kdo vlastně za těmi tzv. organizacemi „občanské společnosti“ stojí, prohlásil, že je to porušení práva na svobodný pohyb kapitálu zahraničních dárců.

FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images

JACK MONTGOMERY

26 Jan 2020

Podrobný článek o tomto útoku EU proti transparentnosti zahraničního financování těchto ušlechtilých neziskovek:

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/26/hungary-sounds-alarm-over-soros-plan-billion-dollar-university-network/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments