Loutka Rothschildů Macron vede Francii do občanské války, tvrdí Marine Le Pen

MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Terorismus

Marine Le Pen varuje, že Macron vede Francii do občanské války s islámem.

Francouzská populistická vůdkyně Marine Le Pen varovala, že loutka Rothschildů Emmanuel Macron pochoduje s Francií do „občanské války.“

Le Pen pronesla tyto komentáře po publikaci nedávného dopisu sepsaného vojáky v aktivní službě, který líčil, jak vojáci „bojují s islamismem“ v nebezpečných zemích v zahraničí jen proto, aby jim prezident Macron „dělal ústupky na naší půdě.“

„Pokud vypukne občanská válka, tak nastolí armáda řád na své vlastní půdě, protože se od ní žádá, aby tak učinila,“ prohlašuje dopis.

Marine Le Pen deklarovala, že tento dopis poskytl jak „jasné“ hodnocení krize identity, s níž se Francie potýká, tak i problému s islamismem.

„Je v tom vždy nebezpečí občanské války,“ varovala.

Summit.news referuje:

Jak už jsme dříve oznamovali, že socialistický politik Jean-Luc Mélenchon reagoval poněkud jinak. Ten sliboval „čistku“ armády od lidí odpovědných za tento dopis.

Francie je domovem nesčetných notorických ghett, kde se koncentrovala populace imigrantů, přičemž se odmítá integrovat do francouzské společnosti.

Mnoho z těchto oblastí je tak nebezpečných, že policie, sanitáři a požárníci jsou napadeni, pokud se se tam opováží vstoupit.

Taková ghetta rovněž využívají teroristé včetně Salaha Abdeslama, tj. jednoho z džihádistů z pařížského masakru, který utekl přes hranici do Bruselu v Belgii, a dařilo se mu tam po 4 měsíce skrývat v islámském ghettu Molenbeek, než byl dopaden.

Tento problém také zhoršují krajně levicoví „anti-rasističtí“ aktivisté, kteří očerňují francouzskou národní reputaci, čímž vyšlapávají cestičky pro džihádisty, kteří proudí do Evropy pod pláštíkem statutu „uprchlíků“.

May 13, 2021 Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/marine-le-pen-rothschild-puppet-macron-is-leading-france-into-a-civil-war/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

Le Penová mívá v mnohých ohledech pravdu při hodnocení situace ve Francii. Podle mého přesvědčení je macronizace francouzské společnosti po zvolení Macrona prezidentem sofistikovanou islamizací, resp. umně skrytým postupným rozvratem francouzských tradic, románské civilizace a dalších aktivit, které nezvratně vedou k zániku francouzského národa podle měřítek, které nepodléhají islamizačním a jiným zhoubným vlivům.