Lizzo tvrdí, že hnutí ‚Tělesné pozitivity‘ unesly bílé holky, které nejsou dost tlusté

NWO, Odvážný nový svět

„Jen lehce boubelaté holčiny vnadných tvarů a spousta bílých holek.“

Popová hvězda Lizzo si stěžuje, že hnutí ‚tělesné pozitivity‘ (proti diskriminaci tlustých) unesly nedostatečně tlusté bílé holky.

Ano, opravdu.

Tato zpěvačka v interview s Vogue řekla, že křížová výprava za ‚přijatelnost tloušťky‘ se stala příliš „mainstreamovou“ a příliš bílou.

„Komercionalizovalo se to,“ tvrdila. „Teď, vidíte hashtag ‚tělesně pozitivní‘ a spatříte tam jen lehce boubelaté holky vnadných tvarů. A spoustu bílých holek. A nevidím z toho cestu, protože mé poselství bylo vždy o inkluzivitě (tlustých).“

Lizzo, ač káže „inkluzivitu“, tak se pustila do kritiky toho, že tělesná pozitivita je až příliš inkluzivní.

„Holky s tučnými zády, holky s převislými břichy, holky, které je nemají oddělené, co se překrývají,“ řekla. „Holky s pajizvami. Víte ty holky z klubu, co je mají 18-plus. Je třeba, aby ty z toho měly prospěch… jenže teď se do tělesné pozitivity obul mainstream. Ale vše, co čeho vstoupí mainstream, to se změní. To, víte, začne být upraveno, aby to bylo akceptovatelnější.“

Samozřejmě, že ve skutečnosti není to hnutí ‚tělesné pozitivit‘ ničím jiným než útěkem líných, tlustých lidí, kteří se moc cpou.

Donutíme-li společnost, aby jejich hrozný styl života, jaký si zvolili, akceptovala jako něco na způsob jejich občanského práva, budou zbaveni jakékoliv odpovědnosti za jakékoliv jejich jednání.

Je to stejně směšné jako propagace ‚hnutí kuřácké pozitivity,‘ v němž by se nebezpečí kouření zcela ignorovalo a nahradilo potřebou kuřáků, aby se necítili být odsuzováni.

Obezita je přímo spojena s předčasnou smrtí a se všemi druhy hrozných chorob. Tvrzení, že by se u mladých lidí měla propagovat jako normální, je naprosto absurdní, ale zapadá do kurzu toho dementního světa klounů, v němž žijeme.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
September 25, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/lizzo-claims-body-positivity-movement-is-being-taken-over-by-white-girls-who-arent-fat-enough.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments