Liberland buduje silné vztahy se srbskou provincií Vojvodina

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

APATIN, SRBSKO – Prezident Liberlandu pan Vít Jedlička se sešel s činiteli provincie Vojvodina, s panem Invanem Đokovićem, tj. s tajemníkem pro hospodářství a turistiku, a s Đurađem Milanovićem, tj. s ředitelem Vzdělávacího centra k výuce profesionálních a pracovních dovedností.

Liberland Group LTD, jakožto sociálně svědomitá společnost, při té příležitosti učinila svůj už druhý dar Průmyslové škole v Apatinu, když jí dala 3D tiskárnu a kovorytný NTC stroj, které budou spolu s předtím darovanými počítači používat studenti, aby s těmito novými technologiemi získali zkušenost. Dárce spolu s hosty z provincie Vojvodina navštívili prostory školy a poučili se o jejich cílech pro budoucí rozvoj. Dohodli se, že studenti z této průmyslovky předvedou své první vytištěné modely na výstavě patřící k programu nadcházejícího Festivalu Floating Man Fest 2020. Pan Petar Popović a prezident Vít Jedlička podepsali společné prohlášení o tomto daru a zodpověděli otázky tisku.

Společná delegace pokračovala v návštěvě Zóny volného obchodu Apatinu, kde se oficiálně staví nová budova této společnosti. Bude to fungovat jak jako Business inkubátor nových podniků, tak jako logistické centrum pro všechny zainteresované podnikatele a investory. Hlavní ředitel Popović vyjádřil svou naději, že to bude místo, kde synergie ze spolupráce mezi Liberland Group LTD, Průmyslovou školou a provinčním Vzdělávacím centrem dosáhne svého plného potenciálu.

Delegace během oslav navštívila nové dějiště Festivalu Floating Man Fest a člun „Bitcoinové svobody.“ Schůzku završila plavba po řece Dunaj, kde tu Smlouvu o spolupráci v profesním vzdělávání s provinčním Vzdělávacím centrem podepsali.

Ceremoniál podpisu v Liberlandu mezi vzdělávací agenturou Vojvodiny a Vanja Carem, ředitelem Liberland Group.

June 19, 2020

Updated: June 20, 2020

Byvotejill14@gmail.com

Zdroj: https://liberlandpress.com/2020/06/19/liberland-builds-strong-ties-with-vojvodina-province/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments