Liberální bělošky budou platit 2 500 $ za převýchovu, aby pochopily, jak jsou rasistické

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Sado-masochistická převýchova a pokání za bělošskou vinu se stává velice lukrativním podnikáním.

Liberální bílé ženy po celé Americe budou platit 2 500 $ za účast na večeři, při které je dvě ne-bělošky budou poučovat, jsou vlastně rasistické, a donutí je přiznat to.

Ano, tak pokrokové americké liberálky jsou.

Guardian referuje o systému těchto akcí Rasa na večeři, při nichž zakladatelky tohoto pokrokového projektu Regina Jackson, která je černá, a Saira Rao, která se „identifikuje“ jako Indo-Američanka, přimění ty prachaté bělošky přesvědčené o bílé vině, aby přiznaly svoji podvědomou bigotnost.

„Nedávno jsem projížděla a spatřila jsem černocha, načež se mi začalo zdát, že ten chlap má za lubem nějakou lumpárnu,“ řekla Alison Gubser. „Hned potom, jak jsem ho okoukla, čula jsem lumpárnu! Vždyť je to ale jen člověk, co si jen dělá svoje věci. Proč mě něco takového napadá?“

Asi čte příliš mnoho statistik o zločinnosti od FBI.

Účastnic se také ptají: „Jakého rasistického činu ses v poslední době dopustila?“

Jess Campbell-Swanson dělalo problémy se řádně ze své viny vyznat a koktala: „Chci teď najmout barevné zaměstnance. Ne proto, že se chci stát bílým spasitelem. Objevila jsem svou potřebu být něco platná. Pracuji na sobě. Ano. No… mám s tím problémy,“ než se začala zajíkat a nemohla už pokračovat.

Následně se uchýlila k tomu, aby do žurnálu napsala: „Nemohla jsem pokračovat, protože jsem si myslela, že by to mohlo být považováno za rasistické.“

Další žena, Morgan Richards, pokrokově při tomto pokání, když na ni přišla řada, přiznala, že je pořád potenciální rasistkou, přestože adoptovala dvě černé děti. Když ji jedna z morálně povýšeneckých mentorek při tomto pokání za tuto adopci opovržlivě označil za ‚bílou spasitelku‘ tak Richards odpověděla: „Potom, co jsem podstoupila, abych byla matkou, jsem si řekla, že by mi nevadilo, ani kdyby byly černé.“

„Takže přiznáváš, že jsi musela trochu slevit ze své touhy, abys adoptovala černé dítě?“ mentorovala ji Rao, na což Richards odpověděla přiznáním, že podtón jejího prohlášení byl vlastně „rasistický“.

Organizátorky si libují, že tyto pokrokové akce se ukazují být extrémně populární a že už bylo zorganizováno 15 takových večeří celkem za 37 500 $.

„Rozumím už těm průzkumům, které ukazují, že bílé liberálky jsou jedinou rasovou skupinou na planetě, která vnímá příslušnost ke své vlastní skupině negativně, ale když pak vidím, že dokonce rády vyhodí 2 500 $ za večeři, při které si mohou užít etno-masochistického pokoření, tak mi to připadá, trochu moc,“ komentuje to Chris Menhan.

Jeden respondent na Twitteru to komentoval: „Dámy, můžete mi také zaplatit 2500 amerických dolarů, abych zašel k vám domů, sežral vám tam večeři a urážel vás.“

 Zase to vypadá na pěknou klauniádu.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
February 5, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/liberal-white-women-pay-2500-to-be-lectured-about-how-racist-they-are.html

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na