Levicové noviny lidem radí, jak po prohraných volbách „uprchnout z Velké Británie“

Evropská Unie, POLITIKA

Povídačky lepšo-člověků.

Levicové noviny Independent vydaly pro lidi propadající panice nad volebním výsledkem z minulé noci článek, kde jim radí, jak z Británie uprchnout.

Konzervativní strana Borise Johnsona lavinovitě vyhrála na Labouristy, kteří pod svým vůdcem Jeremy Corbynem vedli kampaň za skalně levicovým manifest, aby tak dosáhli svého nejhoršího výsledku od roku 1935.

Krátce poté, co byly zveřejněny odchodové průzkumy, které ukázaly, že Konzervativci s ohromnou většinou vyhrají, tak se hromady levičáků začaly uchylovat na Twitter, aby tam hrozili útěkem ze země.

https://t.co/e59wFa0mCX

Článek v Indpendentu také tvrdil, že „zůstanou-li Toryové u moci, tak spousta barevných lidí uvažuje o odchodu z Británie, neboť za premiérem se táhne temná historie rasistických výroků.“

„Jak jinak než sbalit majetek, políbit milované, kterým dáváme sbohem, a nalodit se do mezinárodního transportu by se ve skutečnosti dala země opustit?“ ptá se článek, než dá lidem radu, jak si vyřídit své daňové záležitosti, než se odstěhují do zahraničí.

Je to po volbách jak v Británii, tak v Americe vždy skoro to samé, ty hrozby odchodem ze země, které vykřikují celebrity, jsou pouhou formou, jak se pasovat na lepšo-člověka, ale ve skutečnosti z toho nakonec nic není.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 13, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/left-wing-newspaper-advises-people-how-to-leave-the-united-kingdom-after-election-loss.html

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na