Letní akademie Mises institutu 2013

Nezařazené
Oficiální moto Mises institutu je „Tu ne cede malis sed contra audentior ito“, které pochází z Vergiliovy Aeneidy, kniha VI; moto v překladu znamená: “Neustupuj před zlem, ale ještě odvážněji proti němu bojuj”.
 

Nenechte si ujít příležitost přihlásit se na druhý ročník Letní akademie Mises Institutu (zkráceně LAMI). Čtyřdenní akademie proběhne na ve dnech 22.-25. srpna v Týnci nad Sázavou nedaleko Prahy.

Co vás čeká? Během této akce budete mít příležitost vyslechnout zajímavé přednášky hvězd českého libertariánského nebe, kterými jsou profesor Šíma z CEVRO institutu, Lukáš Kovanda, Jaroslav Brychta a další. Pokud vás zajímá například pozadí alternativní elektronické měny Bitcoinu či konzistentní pohled na duševní vlastnictví, pak jste na správném místě. Nedílnou součástí LAMI bývají i diskuse s přednášejícími a ostatními účastníky, které se pravidelně protahují až do časných ranních hodin. Nemusíte se tedy obávat pouhého úmorného vysedávání v učebnách.

Pro koho je akce určena? Letošní rok jsme se zaměřili spíše na zájemce, kteří se chtějí dozvědět něco ze základů ekonomie a liberalismu. Akce je tedy určena především jim, spíše než zdatným odborníkům. Pokud tedy spadáte do popsané kategorie, neváhejte a přihlaste se.

Cena LAMI činí pouhých 1 300 korun na osobu včetně ubytování a stravy.

Informace o způsobu přihlášení včetně detailního programu naleznete na stránce www.mises.cz/lami.

Těšíme se na vás.

Jakub Skala

Ludwig von Mises Institut

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
28 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments