Konec debaty, izraelská studie ukazuje, že přirozená imunita je k zastavení Delty 13x účinnější než vakcíny

Nezařazené

Je dokázáno, že Dr. Anthony Fauci a zbytek COVID poradců prezidenta Bidena je s tou „vědou“ o COVID vakcínách zase úplně vedle. Poté, co Američanům řekli, že vakcíny poskytují lepší ochranu než je přirozená nákaza, tak nová studie z Izraele poukazuje na opak: přirozená infekce poskytuje daleko lepší zaštítění proti delta variantě než vakcíny.

Bloomberg studii popsal jako „největší analýzu ze skutečného světa, která porovnává přirozenou imunitu – získanou předchozí infekcí – s ochranou poskytnutou jednou z nejsilnějších vakcín, jaká se teď používá.“ Před pár dny jsme uvedli, jak je pozoruhodné, když už i tisk mainstreamu konečně poskytuje hlas vědcům kritizujícím protlačování rozběhu plošného očkování prezidentem Bidenem. No, tato studie dále zpochybňuje věrohodnost spoléhání na vakcíny, když studie ukázala, že vakcinovaní mají nakonec 13krát vyšší pravděpodobnost nákazy než ti, kdo byli infikováni předtím a 27krát vyšší pravděpodobnost symptomatického průběhu.

Vědecký žurnalista Alex Berenson, který opakovaně zpochybňoval účinnost vakcín a masek při prevenci COVID, prohlásil, že ta studie stačí, aby „ukončila jakoukoliv debatu o vakcínách versus přirozená imunita.“

https://twitter.com/AlexBerenson/status/1430639009190096900?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1430639009190096900%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fcovid-19%2Fends-debate-israeli-study-shows-natural-immunity-13x-more-effective-vaccines-stopping
https://twitter.com/AlexBerenson/status/1430639698897252355?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1430639698897252355%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fcovid-19%2Fends-debate-israeli-study-shows-natural-immunity-13x-more-effective-vaccines-stopping

Zde je výňatek z této zprávy od Science Magazine:

Ta nová zpráva vychází z databáze zdravotní služby Maccabi Healthcare Services, v níž je zapsáno asi 2,5 milionu Izraelců. Uvedená studie vedená Talem Patalonem a Sivanem Gazitem z KSM, z jeho větve systémového výzkumu a inovací, dvěma způsoby zjistila, že lidé, kteří byli v lednu a v únoru očkovaní, v červnu, červenci a v první polovině srpna se s šesti až 13násobně vyšší pravděpodobností infikovali, než nevakcinovaní lidé, kteří byli předtím koronavirem infikováni. V jedné z analýz porovnávající přes 32 000 lidí ve zdravotním systému, bylo riziko rozvoje symptomatického COVID-19 mezi vakcinovanými 27krát vyšší a riziko hospitalizace osmkrát vyšší.

Tentokrát data budí jen malé pochyby o tom, že přirozená infekce je ve skutečnosti pro ochranu proti delta variantě lepší volbou i přes fakt, že v USA se ti už infikovaní neuznávají za takové, co mají protilátky chránící je před virem.

Izrael je teď, jakožto první země, která dosáhla plošného pokrytí vakcínami, v nemyslitelné situaci: počty denních případů dosahují nových rekordních úrovní, neboť delta vakcinační ochranu překonává, jako když horký nůž řeže máslo.

a

Zdroj: Bloomberg

Tyto výsledky studie jsou přinejmenším dobrou zprávou pro pacienty, kteří už COVID úspěšně zdolali, představují ale problém při spoléhání výlučně na imunizaci v průběhu času po pandemii.

„Tato analýza ukazuje, že přirozená imunita poskytuje déle trvající a silnější ochranu před infekcí, symptomatickým průběhem nemoci a hospitalizací způsobenou delta variantou,“ prohlásili výzkumníci.

Studie ale bohužel také ukázal, že každá ochrana je jen dočasná. Ochrana poskytnutá přirozenou infekcí časem uvadá zrovna tak, jako ochrana poskytnutá vakcínami: Riziko prolomení vakcíny u případů delty bylo 13krát vyšší než riziko rozvoje druhé infekce, když v lednu nebo únoru 2021 došlo k infekci. To je významně větší než riziko u lidí, kteří onemocněli předtím během epidemie.

A co víc, píchnutí jediné injekce vakcíny těm, kdo byli předtím infikováni, také zjevně posílí jejich ochranu. Data nám ovšem neříkají nic o dlouhodobých přínosech takto posílených dávek.

Poslední data ukazují, že vakcíny neposkytují ochranu jakkoliv vyšší než 90%, jak to původně propagovala FDA, když dosáhla nouzové schválení. Další studie zjišťují škodlivé vedlejší účinky způsobované injekcemi mRNA, které jsou také daleko vyšší, než se předtím myslelo.

Přes anglickou předlohu článku si lze stáhnout pdf té studie:

2021.08.24.21262415v1.full by Joseph Adinolfi Jr. on Scribd

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, AUG 28, 2021 – 05:44 AM

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/ends-debate-israeli-study-shows-natural-immunity-13x-more-effective-vaccines-stopping

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments