Když jsou to děti bez doprovodu ze Severní Afriky, tak jsou to ve skutečnosti kriminálníci, mají v tom jasno holandští zaměstnanci migračního centra

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Zaměstnanci centra příjmu migrantů v Holandsku říkají, že jako „nedoprovázené děti“ se kamuflují kriminálníci ze Severní Afriky, aby tak mohli lépe kořistit ze štědrého holandského azylového systému.

Několik nejmenovaných zaměstnanců pracujících v Centrální agentuře pro příjem žadatelů o azyl (COA) říká, že jako nedoprovázené děti se kamuflují kriminální migranti z Maroka, Tuniska a Alžírska, a ti jim pak ze života dělají peklo.

„To jsou ti, se kterými jsou všichni v křížku, včetně zaměstnanců samotných. Ti ničí věci, rvou se stále znova a znova a kradou, na co při jdou,“ vysvětloval jeden pracovník holandským novinám Dagblad van het Noorde.

„Ti nemají naprosto žádný respekt ani k nám ani k COA. Ti na nás serou.“

Řada Severoafričanů se předvádí a tvrdí, že jsou nezletilí, takže pak mohou dostat extra výhody a ochranu, které dospělí migranti nedostávají, pokračoval azylový pracovník.

„Tito Maročané, Tunisané a Alžířané obvykle žádní nezletilí nejsou, ale mají na to buď falešné papíry, nebo vůbec žádné papíry. Pak se předpokládá, že je ubytují až do 18 let. Prostě to zkusí a obvykle to funguje.“

To ale nebude poprvé, kdy dospělí migranti ze Severní Afriky a Středního Východu falešně tvrdí, že jsou nezletilí, aby obehráli Západoevropské systémy. Loni pokrokové síly zničily kariéru jednomu dentistovi, když ten odhalil, že 80 procent pacientů z řad migrantů, kteří tvrdili, že jsou nezletilí, byli ve skutečnosti dospělí. V Německu odhalila studie, že skoro polovina migrantů, kteří tvrdili, že jsou nezletilí, byli dospělí.

Vůbec nepřekvapuje, že většina migrantů, kteří skončí v přijímacích centrech, není spokojená se základní podporou, kterou jim poskytuje stát. Aby si vydělali peníze, tak se mnozí migranti uchylují k obchodu s drogami, loupežím a krádežím.

„Jsou to už zocelení kriminálníci z ulice, kteří nemají co ztratit. Čekáme na první incident, kdy zaměstnanec skončí s nožem v žaludku.“

Podle zaměstnance, který mluvil s holandskými médii, tato situace dělá většině zaměstnanců azylových center značné starosti. Ale i přes to, co si všichni myslí, se většina z nich bojí své obavy vyjádřit, protože mají strach, že by byli označeni za rasisty a bigoty.

„Mnozí naši kolegové mají právě z této skupiny strach a obavy. Kdybychom se je pokusili hnát k odpovědnosti, byli bychom označeni za rasisty. Ti to hned vykřikují. To nás uráží, protože se snažíme pro uprchlíky dělat, co můžeme.“

Tyto zprávy přichází poté, co dvě různé zprávy z holandského ministerstva spravedlnosti a bezpečnosti odhalily, že jak zločiny páchané žadateli o azyl, tak incidenty v azylových centrech v roce 2019 narostly o 30 procent v porovnání s předchozím rokem.

By Arthur Lyons 22 May 2020

Zdroj: https://www.zerohedge.com/crypto/digital-currencies-could-threaten-us-geopolitical-power-warns-jpmorgan

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments