Katolíci ukradli pohanské totemy posvěcené Františkem a hodili je do řeky

NWO, Okultní spolky

Virální video ukazuje katolíky, jak vniknou do římského kostela, ukradnou několik pohanských totemů, které údajně papež v rámci bizarního rituálu globálního oteplování posvětil a hodili je do řeky.

PODÍVEJTE SE:

LifeSite, Oct 21, “Controversial Amazon Synod statues seized and thrown into the Tiber River”:

V tomto dramatickém video nazvaném „cesta Pačamamů“ nejméně dva lidé vniknout do chrámu Santa Maria in Transpontina u Bazilik Svatého Petra v Římě (vypadá to, že v brzkých ranních hodinách), seberou několik replik kontroverzních vytesaných totemů v podobě nahých těhotných žen z postranních oltářů, kde byly vystaveny, postoupí k chrámu Castel Sant Angelo a pozdraví Svatého Archanděla Michaela, než pak ty totemy vrhnou do řeky Tiber.

Člověk za touto akcí vydal prohlášení pravící:

„Toto bylo vykonáno z jednoho jediného důvodu: Náš Pán a Spasitel Ježíš Kristus, jeho Posvěcená Matka a všichni, kdo následují Krista, jsou vystaveni útoku členů naší vlastní církve. A to je pro nás nepřijatelné! Nebudeme už dále mlčet! Začínáme jednat právě TEĎ!

Protože milujeme lidstvo, nemůžeme přijmout, že lidé určitého regionu nemají zapotřebí se nechat pokřtít, aby jim nebyl odepřen vstup do nebes. Je naší povinností poslouchat slova Boží tak, jako to činila naše svatá Matka. Neexistuje žádný jiný způsob spasení.

Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat“

Tady je původní video horší kvality:

LifeSite, Oct 21, “Priest defends removing ‘pagan’ statues from Rome church: Jesus drove money-changers from temple”:

Katolický kněz a apologet Fr. Mark Goring srovnával toto ranní odklizení kontroverzních nahých replik totemů a jejich uvržení to řeky Tiber s Kristovým činem, kdy řekl, že odklizení této amazonské bohyně plodnosti „Pačamama“ je stejné jako příběh z evangelia, kdy se Ježíš Kristus chopil důtek, aby pln hněvu vyhnal penězoměnce z Chrámu a obvinil je, že toto svaté místo přetváří na „doupě zlodějů.“

Ač Fr. Goring říkal, že ostatní náboženství a jejich svatá místa by se měla respektovat, tak zároveň vyjadřuje údiv, že tyto sochy zůstaly vystaveny před oltářem takového historického chrámu po tak dlouhou dobu. Tento kněz citující Janovo evangelium připomínal příběh vyčištění Chrámu Ježíšem Kristem, který se chopil důtek a vyhnal penězoměnce.

„Přestaňte dělat z domu mého Otce tržiště,“ citoval ho Fr. Goring, „jeho učedníci si tehdy vzpomněli slova Písma: ‚Horlivost pro tvůj dům mě pohltí.‘“

Tyto totemy byly poprvé vystaveny 4. října při ceremoniální inauguraci současné Amazonské synody, kdy se jim pod dohledem papeže Františka amazonští indiáni a přinejmenším jeden františkán klaněli.

Tyto totemy byly použity jako součást toho, co se jevilo jako bizarní rituál globálního oteplování probíhající ve vatikánských zahradách.

Katolická tisková agentura o tom tento měsíc referovala:

Jedna ze soch byla papeži Františkovi prezentována ženou, o které mluvil jako o „naší Paní z Amazonie.“ Papež tuto sochu posvětil.

Papež v září odhalil i sousoší k uctění „uprchlíků“ zhotovené pokrokovým kanadským sochařem Timothy Schmalzem, který „zobrazil uprchlíky od domorodců přes Źidy prchající z nacistického Německa přes Sýrii až po Syřany a Afričany dnes prchající před válkou a hladem,“ hlásila tehdy agentura CruxNow.

Údajně jsou mezi těmi 140 postavami „z rozmanitě diverzifikovaných kultur a různých historických epoch skryti“ i Marie, Josef a Ježíš.

V otevřeném dopise zaslaném v dubnu mnoho prominentních katolických duchovních a učenců formálně obvinilo papeže z dlouhého seznamu kacířství.

Chris Menahan
Information Liberation
October 22, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/video-catholics-seize-pagan-statues-blessed-by-pope-and-throw-them-into-a-river.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments