Karanténa zabije více lidí než sám Covid-19, varuje německý ministr

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

„Na tuberkulózu kvůli tomu zemře o půl milionu lidí více“

Německý ministr hospodářské spolupráce a rozvoje Gerd Muller varoval, že karanténní opatření po světě skončí zabitím více lidí než Koronavirus sám.

Muller v interview s německými novinami Handelsblatt varoval, že reakce na tuto globální pandemii povede k „jedné z největších“ krizí hladu a chudoby v historii.

Muller varoval, že budou-li ta drakonická opatření zavedená vládami pokračovat, dojde k dalším škodám.

„Letos jen na africkém kontinentu očekáváme dalších 400 000 úmrtí na malárii a HIV,“ zdůraznil Muller s dodatkem, že „dalších půl milionu zemře na tuberkulózu.“

„Zásobování potravinami a léky už není zaručeno,“ pokračoval Muller s dodatkem: „Mnohé ze Západních pomocných programů nejsou přiměřeně financovány,“ rovněž uvádí, že zatímco se země soustřeďují na bitvu s virem doma, vybírá si to masivní daň v zemích, které bez pomoci nejsou vybaveny k takovému boji.

Muller dále varoval, že „přímo na našem zápraží“ se rozbíhají „humanitární katastrofy,“ zatímco evropské vlády se soustřeďují na karantény a omezení pohybů lidí.

„Evropa se rozhodla podpořit svoji vlastní ekonomiku programy v hodnotě dvou bilionů euro. Ale žádná další podpora se neplánuje pro Afriku. To nás dožene,“ naléhá Muller.

Ministr přiznal, že v důsledku takového postupu by mohla přijít další vlna masové migrace.

Mullerovy komentáře přichází pět měsíců po úniku studie z německého Ministerstva vnitra odhalující, že dopad karantény na zemi by mohl vést k zabití více lidí, než koronavirus, kvůli obětem jiných závažných onemocnění, kterým se nedostane ošetření.

Tato zjištění zapadají do jiných výzkumů, které dospěly k závěru, že karantény v konzervativních odhadech „zničí nejméně sedmkrát tolik roků lidských životů,“ než kolik jich zachrání.

Jak už jsme zdůrazňovali předtím, v Británii už došlo až k 10 000 dalších úmrtí v důsledku toho, že se vážně nemocným lidem nedostalo kvůli COVID-19 nemocniční péče nebo jim nemocniční ošetření zrušili.

Profesor Richard Sullivan rovněž varoval, že v Británii dojde k více úmrtím na rakovinu, než je celková úmrtnost na koronavirus, protože přístup lidí k vyšetření a léčbě bude v důsledku karantény omezen.

Jeho komentáře mají ozvěnu u Petera Nilssona, švédského profesora vnitřního lékařství a epidemiologa na Lund University, který řekl: „Je velice důležité pochopit, že úmrtí na COVID-19 bude daleko méně než úmrtí způsobených karanténou společnosti, co zruinuje ekonomiku.“

Podle profesora Karola Sikory, onkologického konzultanta NHS, by v Británii mohlo dojít k 50 000 dalších úmrtí na rakovinu v důsledku suspendování běžných vyšetření během karantény. Navíc studie vydané The Lancet uvádí, že „fyzické odstupy, zavírání škol, obchodní omezení a karantény v zemi,“ globálně zhoršují podvýživu dětí.

Experti rovněž varovali, že kvůli karanténám globálně dojde k 1,4 milionům úmrtí kvůli neléčeným infekcím tuberkulózy.

Jak jsme dále předtím zdůraznili, tak konsorcium datových analytiků v Jižní Africe zjistilo, že ekonomické důsledky karantény v zemi povedou k 29 násobně vyšší úmrtnosti lidí než koronavirus sám.

Historie odporu vůči karanténním opatřením se táhne také za stovkami doktorů, kteří varují, že ta způsobí více úmrtí než koronavirus sám.

Přestože občanům po celém světě říkají, aby dodržovali karanténu kvůli „záchraně životů,“ tak média teď četné experty, co varují, že karanténa může nakonec stát více životů, ignorují nebo očerňují.

Steve Watson
Prison Planet.com
September 25, 2020

by Tyler Durden

Sat, 09/26/2020 – 08:10

Zdroj: https://www.zerohedge.com/medical/german-minister-admits-lockdown-will-kill-more-covid-19-does

Sdílejte přátelům

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments