Kandiduji za Svobodné

Nezařazené

Pátečních a sobotních voleb do krajského zastupitelstva se zúčastním nejen jako volič ale i jako kandidát. Na kandidátce Svobodných, kteří kandidují pod číslem 77, jsem ve Středočeském kraji jako nestranický kandidát na 50. místě. Nemění to nic na mém anarchokapitalistickém přesvědčení, že stát je můj nepřítel.

Přestože má šance na zvolení je zcela minimální, jsem, dojde-li na to, připraven jako zastupitel aktivně podporovat myšlenku, že všechny služby ve společnosti by měly být předmětem volného trhu. Neznám oblast služeb, která by měla zůstat doménou veřejného sektoru. Považuji za nezbytné, aby každý jedinec mohl využívat služeb jiného partnera, než pouze neefektivního, principu násilí uplatňujícího a korupci maximálně nakloněného státu (popř. kraje či obce).

Jsem přesvědčen, že každý z nás ví nejlépe, jak má naložit s prostředky, které si vydělal, jakož i to, jak má nakládat se svým životem, zdravím a volným časem. Žádný z politiků nemá právo nám nařizovat, jak máme žít. Jsem nakloněn společnosti, ve které je uplatňován princip oboustranně dobrovolných vztahů a neagrese.

Pokud nacházíte průnik mezi vašimi a mými myšlenkami, budu rád, když mě ve volbách podpoříte. Podrobněji se s mými osobními názory a postoji můžete seznámit zde na humanaction.cz nebo na blogu iDnes.cz. Program Svobodných naleznete zde.

Rovněž bych vám rád doporučil podporu dalších kandidátů Strany svobodných občanů, a to nejen ve Středočeském kraji. Svobodní nasadili své kandidáty i do všech dalších 12 krajů. Další kvalitní osobnosti kandidují za Svobodné do Senátu.
Originální článek naleznete zde:

Kandiduji za Svobodné

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments