Kanada varuje své občany, aby si s sebou do USA nebrali hotovost

Nezařazené

Na obrázku: Zabírání občanských aktiv dovoluje policii podezřelým z obchodu s drogami beztrestně konfiskovat hotovost

Kanadská vláda musela varovat své občany, aby si s sebou nebrali do USA hotovost, protože v USA pokud jde o peníze, nefunguje presumpce neviny, nýbrž viny. Od Kanaďanů cestujících do USA už bylo zkonfiskováno $2,5 miliardy, z čehož se financují ty policejní sbory, které to zabraly.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Pokud přivážíte do země svobody hotovost, zjistíte, že tohle pořekadlo opravdu znamená, že je tam SVOBODA sebrat vám všechny peníze pod záminkou, že jste zapojeni do obchodu s drogami, aniž by k tomu existoval jakýkoliv důkaz nebo jiné obvinění.

Zkusit dostat své peníze zpět stojí další peníze na právních poplatcích, a tak je z toho boom businessu pro neetické právníky v takové míře, že pouze každý šestý člověk vůbec zkouší dostat své peníze zpět a policajti se jimi prostě jen pakují. Tak je to opravdu. K použití zkonfiskovaných peněz obvykle dostane svolení ten policejní sbor, který je zkonfiskoval.

To tímhle způsobem funguje úžasně dobře k financování policistů a jejich penzí.

Je to identické s tou samou záležitostí, která nakonec vedla k pádu Říma, když armády začaly kasírovat města, aby jim platila penze. My jsme se dostali na stejnou úroveň ohledně zabírání čehokoliv, co chtějí, s vědomím, že budete muset utratit více na právních poplatcích, abyste prosadili svá práva, která vlastně už neexistují.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Ti, kdo by zkusili utéct před tyranií jinde, si s sebou nemohou přivézt peníze, protože nakonec by jim je sebrala policie.

Ta předstíraná válka proti terorismu je ve skutečnosti jen všeobecnou válkou proti lidem. Od 11.9 to slouží jako ospravedlnění k zabírání čehokoliv, co si zamanou, jako o tom referuje Washington Post. (Poznámka: To zabírání hotovosti nefunguje jen u cizinců, co zajedou do US. Zabírají to i místním, kdy se jim zamane, a zdá se jim, že mají u sebe moc hotovosti.)

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments