Kalousek upřímně: Budeme vládnout s komunisty, které chceme zakázat

Nezařazené
obrázek ateo.cz

Voliči, kteří volili v minulých volbách TOP 09, by si měli držet kloubouky. Čeká je a bohužel i ostatní občany ČR pěkně divoká jízda! Už jenom to, že strana, která sama sebe nazývá pravicovou, plánovala vládnout se socialisty, mělo lidi probudit již před minulými volbami, kdy se tím TOP 09 netajila. Bohužel se to nestalo a voliči, kteří si o sobě myslí, že jsou “pravicoví”, je šli volit. Snad jim to dojde po tom, co vláda realizuje v praxi socialistický program: Progresivní zdanění, zrušení (pseudo)rovné daně, masivní zadlužování…

Rád bych se ale vrátil ke Kalouskovi a jeho vztahu s komunisty. V dnešním rozhovoru pro Lidové noviny zopakoval dávno známou věc, že by byli ochotni vládnout s ČSSD. Snaží se však vymezit proti komunistům, tedy bude to pouze v případě, že ČSSD nebude mít s komunisty většinu.

7.4.2012 Vládu s ČSSD si umím představit, říká místopředseda TOP 09 Kalousek (idnes)

Vzpomeňme si ale, že to pro bývalého předsedu KDU-ČSL a dnes 1. místopředsedu TOP 09 nebyl ještě před šesti lety problém a to i přes to, že se před volbami v roce 2006 KDU-ČSL svým voličům zavázala, že nebude ve vládě podporované KSČM – to samé dnes dělá TOP 09.

24.8.2006 Kalousek je pro vládu s ČSSD tolerovanou komunisty (novinky)

“Hovořili jsme o možnosti koaliční spolupráce. Byla by to menšinová vláda, která by hledala podporu napříč politickým spektrem, v případě komunistů předpokládám nějakou formu umožnění vzniku,” uvedl Kalousek po jednání s Paroubkem.

Schizofrenie pro hloupější voliče pokračuje, když TOP 09 vytáhne komunistického strašáka ze skříně:

27.2.2011 Vedení TOP 09 se shodlo, že komunisty je třeba rozpustit, říká Gazdík (idnes)

“Tento týden se předsednictvo TOP 09 jednomyslně shodlo, že naši ministři mají ve vládě iniciovat projednání návrhu na zákaz komunistické strany a jeho předložení Nejvyššímu správnímu soudu.”

Otázka: Změnili se komunisti, že s nimi dnes nemůže Kalousek spolupracovat tak, jako to měl v plánu před šesti lety?
Odpověd: Ne, jenom Kalousek se lidem snaží namluvit, že TOP 09 není socialistická strana.
Na závěr si dovolím parafrázovat Kalouskovo hodnocení Věci veřejných (idnes):

Předčasné volby sice podle něj Česku nepřinesou nic dobrého, některá pozitiva ale Kalousek (Jedlička) vidí. “Například že zmizí z politické scény něco tak odporného jako VV (TOP 09),” řekl Miroslav Kalousek (Vít Jedlička).

Největší nebezpečí ale stále hrozí z Bruselu. Všichni Češi by se povinně měli seznámit s tím co na ně ODS, TOP 09, ČSSD, KDU-ČSL společně šije. Evropský stabilizační mechanizmus (ESM) znamená defakto konec demokracie a nastolení dluhové diktatury v EU. Nikdo o tom nemluví, nikde se o tom nedočtete, ale na jednoho občana v ČR to znamená závazek 35 000 Kč, který ještě může rada immuních guvernerů ESM navyšovat.

Seznamte se prosím s ESM, jehož částečně schválení v senátu vláda připravovala naposled na 15. března (73. výročí vzniku protektorátu Čechy a Morava)

Vít Jedlička je předseda Strany svobodných občanů (podle posledního průzkumu máme 3,6 procenta) v Královéhradeckém kraji a zakladatel Reformy.cz o.s.

Kam dál:
0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
32 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments