Jsou v BIS opravdu takoví čučkaři, nebo je to s Prymulou jen divadýlko?

Domácí, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA

Prymula se vydal na nejspíš „konspirační“ schůzku s dalším ústavním činitelem Faltýnkem. Ta mohla snadno diskrétně proběhnout v mnoha zabezpečených vládních prostorách nebo v některém z paláců uvedených pánů, kde by jistě také měli obsluhu. Ale není nad dobrou českou hospodu, tak proč se nesetkat v ní i přesto, že to sami národu zakázali? To bych ještě chápal.

Jenže takový činitel je přitom zajišťován ochrannou službou od BIS. To jsou profíci. Ti musí mj. jiné zajistit, aby nedošlo k sledování, pozorování, odposlechům aj. během veškeré takové činnosti, kdy mají i detektory blízkosti mobilů profilovaných osob, jako jsou novináři. K žádné jištěné schůzce nesmí dojít, aniž by byla neproniknutelná pro profesionální zpravodajce a natožpak pisálky bulváru. A tohle, co má odolat ruským, čínským aj. zpravodajcům, neodolá dvěma škrábalům z Blesku? Jsou asi lepší než agent 007 James Bond.

Nebo je to jen marketingová hra? Babiš potřebuje zvednout upadající preference.  Těmi, kdo je asi nejvíce táhnou ke dnu, jsou v poslední době Faltýnek a zvláště Prymula spojovaný s ne moc populárními opatřeními proti COVID-19. Když odejdou, zkrátka nepřijdou. Odstupné bude tučné a oběma se otevřou příležitosti, k jejichž využití jim jejich funkce už spíše překážela.

A ve velkém teátru, na který upírá oči celý národ, se Babiš může ukázat jako nesmírný poctivec a spasitel. Obětní beránci za všechny prohřešky vlády, kvůli nimž přichází o preference, budou obětováni a ANO a jeho vůdce budou zase zcela neposkvrnění, když všechno potřísnění za epidemii si s sebou odnese padlý Prymula.

Samozřejmě, že je to jen „konspirační“ teorie a všechno může být jinak. I ti hoši z Blesku mohou být lepší než James Bond nebo v BISu fakt mohou být čučkaři, ale s vírou v oficiální povídačku bych to také moc nepřeháněl.

Redakce

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rohlík
1 rok před

Asi máte o BIS zkreslené představy, pisálku.
P.S. Je to totiž jen banda buzerantů. a výše uvedné úkony stejně nedělá.