John McCain vyhrožuje protestujícím proti Kissingerovi žalářem a nazývá je „havětí z nižších forem života“

Nezařazené

 

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Na úvodním obrázku protestující z Code Pink přerušili zahájení slyšení před senátní Komisí ozbrojených služeb s bývalými ministry zahraničí Henry Kissingerem, Madelaine Albright a George Schultzem. Senátor John McCain, který této komisi předsedá, na ně ječí: „Vypadněte odsud, havěti z nižší formy života,“ a pak byli protestující vyhozeni.

Submitted by Mike Krieger via Liberty Blitzkrieg blog,

Je to lump a gauner a lhář, jen pseudo-intelektuál a vrah. OK? Tyhle věci jsou fakticky ověřitelné.

 

–      Z posledního proslulého interview Christophera Hitchense: Polemika Christophera Hitchense proti Henry Kissingerovi.

Šílícího John McCaina to zase vzalo. Nic tohohle chlapa nenadzdvihne více než americký plebs zpochybňující válečné zločince ze status quo. Mám podezření, že značná část toho vzteku vyvěrá z jeho vlastního legitimního strachu z toho, jak si historie bude pamatovat jeho vlastní odkaz pozoruhodné stupidity.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou, publikací, vlasteneckých samolepek na poznávací značky aj. na eshop.reformy.cz

Je vskutku pozoruhodné spatřit, jak se senátor tak snadno pomine, když protestující projeví svou zášť k Henry Kissingerovi. Podívejtte se sami:

https://www.youtube.com/watch?v=yP9In2fNs84&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&feature=player_embedded

* * *

Jako na jiný článek o šíleném Johnu McCainovi se podívejte:

Neuvěřitelné Tweety od Johna McCaina o Libyi a Sýriii z let 2009 až 2011

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

Čtěte také:

 

Sdílejte přátelům

8
Komentujte

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na