John Kerry říká, že ‚Velký restart‘ je potřebný, aby se tak zastavil nárůst populismu

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Bývalý ministr zahraničí USA John Kerry se zúčastnil panelové diskuse Světového ekonomického fóra, během něhož tvrdil, že velký restart je naléhavě zapotřebný, aby se tak zastavil nárůst populismu.

Kerry sliboval, že Amerika pod Bidenovou administrativou se zase vrátí do pracovní místa ničící Pařížské klimatické dohody, to mu ale „nestačilo“.

„Ty zmínky o restartu jsou daleko důležitější, než kdy předtím,“ řekl Kerry.

„Osobě věřím, že jsme na úsvitu nesmírně vzrušujících časů.“

Tento bývalý senátor, dal jasně na srozuměnou, že ten „restart“, který je jen přejmenováním toho samého nového světového řádu, který v posledních dvou desetiletích narážel na tvrdý odpor, je nezbytný k vymýcení populismu.

„Myslím, že Evropa si na něj musí dát pozor, když už tam má Brexit a nárůst národoveckého populismu – národního populismu,“ říkal Kerry.

„To je opravdu jedna z priorit, kterou musíme všichni řešit. To nemůžete přehlížet.“

Když Kerry mluvil o tom, jak Trump v roce 2020 zvýšil získaný počet hlasů, tak uvedl: „Je pro mě ohromující, že tolika lidí pořád volí pro takovou míru chaosu a porušování zákona a řádu a přehlížení standardů a … Myslím, že výchozí důvod pro to, je cosi, co musí všichni zkoumat.“

Také předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen uvítala výhled na „přítele globalistů Bidena v Bílém domě“ a řekla, že oba tyto subjekty budou spolupracovat na „nové soustavě pravidel pro digitální ekonomiku a digitální společnost.“

„Jak potřeba globální kooperace, tak urychlení této změny budou taženy Velkým restartem. A vidím to jako bezprecedentní příležitost,“ řekla von der Leyen.

Jak už jsme rozsáhle dokumentovali, tak „Velký restart“ je jen nejnovější převtělení agendy pro centralizaci moci do rukou maličké elity se zbavením Američanů svéprávnosti, snížením jejich životní úrovně a s jejich podrobením systému sociálního kreditu, který odstraní veškeré soukromí a osobní autonomii.

Jak jsme referovali včera, tradiční média jako New York Times nám pořád bulíkují, že ten „Velký restart“ je „konspirační teorie,“ i když jej světoví vůdci už otevřeně ohlašují.

Abyste plně rozkryli, co ten „Velký restart“ opravdu představuje, tak se podívejte na interview níže.

by Tyler Durden

Fri, 11/20/2020 – 10:30

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/john-kerry-says-great-reset-needed-stop-rise-populism

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments