Jestli Trumpa mimo-volebně neodstraníme, mohl by Rusku za podporu ve volbách nabídnout Aljašku, děsí se jeden z vůdců pokrokových Demokratů

POLITIKA, Světová

Manažer impeachmentu Demokratické strany Adam Schiff v pondělí řekl, že pokud se nepovede prezidenta Trumpa odstranit z úřadu, tak by „mohl Aljašku výměnou za podporu v příštích volbách nabídnout Rusku.”

Schiff během závěrečných poznámek rovněž řekl, že prezident Trump by mohl trvale uprchnout do sídla Mar-a-Lago a nechat zemi řídit svého zetě Jareda Kushnera.

Tyto divoké komentáře, zcela odtržené od reality, naznačují, že čím dál ulítlejšího Adama Schiffa je třeba duševně vyšetřit, až se bude jeho šaráda s impechmentem nakonec vyhodnocovat.

„Trump by mohl Rusům výměnou za podporu v příštích volbách nabídnout Aljašku nebo se rozhodnout trvale se přestěhovat do Mar-a-Lago a trvale nechat Jareda Kushnera, aby vedl zemi, přičemž na něj deleguje rozhodování o tom, zda se půjde do války,“ řekl Schiff, když argumentoval za odstranění Trumpa.

V pátek senátoři v poměru 51 ku 49 odhlasovali zablokování předvolání dalších svědků a předkládání dalších dokumentů v řízení o impeachmentu.

Senátorka Murkowski zatloukla poslední hřebíček do rakve Demokratů, když oznámila, že ona za další svědky hlasovat nebude.

Senát provede závěrečné hlasování ve středu a všeobecně se předpokládá, že prezidenta Trumpa osvobodí.

February 4, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/schiff-trump-isnt-removed-could-offer-alaska-russia-for-support-in-election/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments