Jedna třetina států USA se přidala k Texasu s návrhem Nejvyššímu soudu na zneplatnění voleb

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Aktualizace (1555ET):  Celkem sedmnáct států USA ve středu podalo oznámení k Nejvyššímu soudu, že podporují návrh Texasu na zneplatnění volebních výsledků.

*  *  *

By SaraACarter.com,

První byla Lousiana, pak později v úterý ministr spravedlnosti v Missouri Eric Schmitt oznámil, že v bitvě u Nejvyššího soudu přidává k Texasu.

 „Integrita voleb je pro naši republiku stěžejní,“ uvedl v tweetu Schmitt. „A já to budu hájit, jak to jen jde. Jako jsem to dělal i v jiných případech, povedu dnes úsilí na pomoc Texasu u Nejvyššího soudu. Missouri je v boji.“

„Pokud ostatní státy nebudou dodržovat Ústav a pokud jejich státní legislativa neodpovídá za dohled nad jejich volbami, má to na můj stát dopad,“ řekl v úterý v interview se Sean Hannity Ken Paxton, ministr spravedlnosti Texasu.

Ken Paxton podal žalobu k Nejvyššímu soudu USA v pondělí, kdy zpochybňuje volební procedury probíhající v Georgii, Michiganu, Pensylvánii a Wisconsinu.

„Naší prací je zajistit, že se dodržuje Ústava a že se každý hlas započítá. A v tomto případě si nejsem jist, že každý hlas započítán byl. Ne tím správným způsobem,“ pokračoval Paxton.

by Tyler Durden

Thu, 12/10/2020 – 06:12

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/missouri-joins-texas-taking-election-fight-supreme-court

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments