Jedna pravidla pro poklidné protestující proti karanténě, druhá pro Na černých životech záleží

Mezinárodní konflikty, NWO

Proč je špatně protestovat proti právně, morálně a vědecky pochybnému rozhodnutí britské vlády uvrhnout téměř celou zemi do domácího vězení?

A proč je na druhou stranu přijatelné shromáždit obrovský útočící dav před oficiální rezidencí ministerského předsedy Borise Johnsona na Downing Street skandující: ‚Jebat policii‘?

To jsou otázky, na které bych velice rád slyšel odpověď jak od šéfové Metropolitní policie Cressidy Dick, tak také od její nejvyšší šéfové ministryně vnitra Priti Patel.

Jestli pamatujete, tak mě před pár týdny policie vyhrožovala pokutou a zatčením prostě jen za zločin účasti na malém, poklidném protestu proti karanténě v londýnském Hyde Parku. Policie se přiřítila ve velké hromadě, bylo tam skoro tolik poldů, jako bylo protestujících. Došlo tam také k četným zatčením za přečiny tak triviální jako nesení transparentu. K tomu samému došlo opět tento týden, kdy poklidné protestující cpali do policejních antonů v Rohu mluvčích v Hyde Parku.

Včera se ale skupina skalně levicových agitátorů tvrdících, že zastupují – Na černých životech záleží, z nichž mnozí mávali vlajkami Antifa, shromáždila v centrálním Londýně z daleko pochybnějšího důvodu. Jistě předstírali, že jsou oprávněně rozhořčeni smrtí George Floyda, to ale byla dost ubohá výmluva, když je zřejmé, že britská vláda za tento čin v Minneapolis ani vzdáleně nemůže. Ve skutečnosti to je jen obvyklé počínání skalní levice, kterou lze podezírat, že udělá to nejhorší, jen aby destabilizovala britskou demokracii v době, kdy už je značně rozrušená probíhající karanténou. Ale proti nim policie stejně neudělala téměř nic, aby je zastavila.

Jaké poselství si máme myslet, že to má vyslat národu?

Něco jako: „Když si chcete stěžovat na pochybnou vládní politiku, která ničí miliony pracovních míst, tisíce podničků, okrádá lidi o svobodu a odsuzuje tisíce lidí ke zbytečné smrti kvůli všemu možnému od sebevražd po neléčené choroby, tak orgány zákona mohou udeřit železnou pěstí a umlčet vás. Ale když chcete svrhnout demokracii, tak máte cestu volnou.“

Je třeba, aby to vzala do ruky ministryně vnitra Priti Patel. Šéfové Metropolitní policie Cressidě Dick je třeba připomenout, že jejím jobem je chránit nevinné, ne povzbuzovat levicové anarchisty.

GETTY IMAGES

JAMES DELINGPOLE

1 Jun 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/06/01/one-rule-for-peaceful-lockdown-protestors-another-for-antifa-thugs/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments