Je to kult! Je teď už vláda novým náboženstvím?

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Nová obálka na časopisu Jacobin (Jakobín) budí nervy, když to vypadá, že vám magazín říká, že vláda je teď bohem a naším náboženstvím, které máme vyznávat. Což určitě budí věky starou otázku: Komu vlastně sloužíte?

Kdybychom někdy měli být svobodní, museli bychom zrušit svůj souhlas. To platí ovšem i pro ty, kdo uctívali jako mesiáše Trumpa (a těch byla spousta). Nikdy bychom neměli připustit, že na sebe jeden na druhého budeme pohlížet jako na otroky vládnoucí třídy, ani se podvolovali demokracii (což je vláda davů), ani dovolovat jiným, aby měli z jakéhokoliv důvodu moc nade všemi ostatními. Naše neschopnost udržet si takovou vysokou morální úroveň nás dovedla až k tomuto bodu historie. Teď už je vláda naším bohem. Ať už se vám to líbí nebo ne.

Popisování Trumpových příznivců jako kultu se stalo mezi jeho demokratickými kritiky oblíbeným přeneseným významem. Což je dost ironické, uvážíme-li, jak ten jejich vlastní dav zbožňoval vkládání všech svých nadějí do čehokoliv, o čem doufali, že s Trumpovým prezidentstvím skoncuje. Speciální poradce Robert Muller nejspíš získal lví podíl na modlitbách přes takové figury jako bývalý ředitel FBI James Comey nebo i Trumpův zákulisně intrikující kritik Michael Cohen, které vystrkovali do světel reflektorů. –RT

Tady je pro vás celá obálka toho magazínu, abyste si ji prohlédli:

Bidenova figura s nahým hrudníkem v nadživotní velikosti je tu vyobrazena obklopená ‚svatými duchy‘ Twitteru a ‚světci‘. K těm světcům patří klečící vůdci Demokratů v americkém Kongresu, Dr. Anthony Fauci (americký Prymula), podlézaví žurnalisté a vysvěcenci z manažerské třídy hltající ‚písmo svaté‘ z knihy, která je nejspíš posledním vydáním memoárů Baracka Obamy. Sám tento bývalý prezident je vyobrazen jako šesti-křídlý serafín v sevření stejně andělské Hillary a Billa Clintonových, kdy toto trio dobrotivě shlíží z nebes. Dav laiků z předměstí v maskách na Zemi oslavuje Bidenovo nanebevstoupení. Obraz dokresluje dvojice vražedných dronů Reaper, čímž pochybovačům jasně naznačují, že je třeba brát to trochu s rezervou. –RT

To je způsob, jak starosvětským zobrazením vyjevit, že takový je plán. Jedna světová vláda zbožňovaná náboženstvím jednoho světa, v němž jen malá hrstka řídí a zotročuje masy. Trump jasně neudělal nic z toho, co slíbil, jako je vysušit tu bažinu, ale lidé ho také stejně zbožňují jako určitého mesiáše. Přestaňte už nechávat jiné, aby nad vámi vládli a dělat výjimky, když má někdo u jména titul.

Demokracie je vláda davu. Kdyby volby mohly něco změnit, byly by už dávno zakázané. Vláda je otroctví. Daně jsou krádež. Nastal čas probudit se a přijmout morální přístup, že nikdo by neměl být pán a nikdo by neměl být otrok, ať už se tomu říká „vláda“ nebo ne.

Doufejme, že to je budíček pro lidi, že potřebujeme snahu o osvobozené lidstvo, opravdu osvobozené od svých okovů.

BY TYLER DURDEN

FRIDAY, JAN 22, 2021 – 23:40

Authored by Mac Slavo via SHTFPlan.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/cult-government-now-new-religion

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments