Ital obviněn z pokusů o vraždy, neboť střílel na drzé migranty

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

43letý Ital byl obviněn z mnohočetného pokusu o vraždu, když střelil severoafrické migranty, o kterých tvrdil, že na něj byli drzí.

K incidentu došlo v sobotu večer ve městě Reggio Emilia, když 43letý Gaetano Lombardi procházel kolem pěti mladých severoafrických migrantů, kteří Italovi nadávali do „dědků“ a nařizovali mu, ať jim uhne z cesty.

Incident se rychle eskaloval, kdy obě strany na sebe navzájem chrlily nadávky, dokud Lombardi jednoho z mladíků nepraštil a než skupina utekla, hlásí noviny Il Giornale.

Lombardi, místo aby nechal migranty utéct, tak se chopil pistole Beretta model 950 a na migranty vypálil devět ran.

Tři migranti, z nichž dva byli nezletilí, byli hospitalizováni po střelných zraněních včetně 20letého Maročana Salaha Eddine, který skončil na intenzivní péči.

Lombardi se sám přihlásil policii s prohlášením, že migranti „byli velice drzí,“ a vyšetřovatelům řekl: „Zašel jsem příliš daleko, něco mě popadlo.“ Lombardi byl obviněn z vícečetného pokusu o zabití i z nezákonného vlastnictví střelné zbraně.

Když policie později vpadla k němu domů, nalezla pistoli ukrytou pod podlahovou lištou a druhý zásobník nalezla skrytý v pračce.

K tomuto případu dochází jen něco přes dva roky od té doby, kdy byl Ital Luca Traini odsouzen k 12 letům vězení za pokus o vraždu náhodných migrantů v městě Macerata.

Traini, který byl sympatizantem krajní pravice, se své střelby dopustil v reakci na smrt náctileté Italky Pamely Mastropietro, kterou zavraždil a rozčtvrtil nigerijský drogový dealer.

„Chtěl jsem zasáhnout ty dealery, jako ty, co prodávali drogy Pamele,“ tvrdil Traini vyšetřovatelům a řekl: „Není mojí chybou, že v Maceratě jsou všichni dealeři černí.“

CHRIS TOMLINSON

21 Oct 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/10/21/italian-charged-attempted-murder-shooting-rude-migrants/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments