Islamistický řidič autobusu v Paříži odmítl naložit ženu kvůli krátké sukni

LGBTQI, MULTIKULTURALISMUS

„Zamysli se, že bys měla být oblečena řádně.“

Řidič autobusu v Paříži popisovaný jako „islamista“ odmítl naložit dceru slavného alžírského básníka, protože měla příliš krátkou sukni.

Podle zpráv italských novin Il Giornale došlo k tomuto incidentu v úterý na zastávce Botzaris u parku Buttes Chaumont 19. okrsku.

Tento alžírský básník  Kamel Bancheikh ve facebookovém příspěvku (který byl následně zcenzurován) vylíčil, jak se jeho 29-letá dcera Elise se svými přítelem pokoušela v 11 h večer nastoupit do autobusu.

„Když autobus přijel, řidič zastavil, kouknul se na ně a hned odjel, aniž by otevřel dveře,“ napsal Bencheikh.

Holka utíkala za autobusem a povedlos se jí ho doběhnout, když zastavil na červenou. Když se ho ale ptali, proč nemohli nastoupit, tak odpověděl: „Přemýšlej, jak bys měla být oblečená.“

„Ten chlap, co řídil autobus a je placený z mých daní, znemožnil mé dceři držitelce platné permanentky na pařížskou veřejnou dopravu, aby nastoupila, jen kvůli tomu, že na sobě měla sukni,“ napsal Bencheikh.

Pařížský dopravní podnik RATP slíbil, že tohoto řidiče prošetří, ale ani se neobtěžoval omluvou Elise a jejímu příteli. Jen pár republikánských politiků si na tento incident stěžovalo.

Podle zprávy Il Giornale, se v Paříži řízení autobusů v notoricky neblaze proslulých předměstích svěřuje islamistům, protože tím se zabraňuje tomu, aby v nich zdejší potížisté na tato vozidla házeli kameny.

„To je třeba případ Samyho Amimoura, jednoho z džihádisů, kteří prolévali krev při útoku v Bataclanu,“ uvádí tato zpráva. „Ten byl od roku 2010 do roku 2012, než odešel do Sýrie bojovat za Islámský stát, řidičem pařížského dopravního podniku RAPT. V knize Mohammed na kolech – šaría na otočce, jak si na to vzpomněl Ghslaine Dumesnit, byly obviňovány francouzské odbory, že umožnily radikalizovaným muslimům, aby infiltrovali dopravní společnosti, kdy z autobusových dep se stávají modlitební sály a řidiči jsou diskriminováni podle své víry s upřednostňováním islámských věřících proti jejich kolegům.“

Média dlouho prohlašovala, že ty „no-go zóny“ ve velkých městech, které jsou fakticky pod vládou zákona šaría, jsou všechny jen „konspiračními teoriemi“.

Ale přesto všechno, když to filmovaly kamery CNN, tak zachytily přesně to, co předtím v Londýně o řadu let dříve.


Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
May 8, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/paris-islamist-bus-driver-refuses-to-pick-up-woman-because-of-short-skirt.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments