Internacisti nemají při obhajobě EU argumenty – Sulík vs. Schulz

Nezařazené

Pokusím se v tom článku poukázat na dva největší politické bludy naší doby a seznámím Vás s novým předsedou parlamentu EU a internacistou Martinem Schulzem, který zcela argumentačně vyhořel v duelu proti Richardovi Sulíkovi, předsedovi spřátelné slovenské strany Svoboda a Solidarita. Jediný Schulzuv argument zněl: Jste členy EU? Dostávali jste dotace? Tak teď plaťte! Sám o sobě je ten argument zvrácený a mafiánský. Používají ho také zástupci TOP 09 a ČSSD, když vysvětlují, proč se musíme poslat 38 miliard do MMF na záchranu eurozony nebo proč musíme vstoupit do ESM. Co když je to ale nakonec úplně jinak? Co když na EU stovky miliard korun doplácíme?

Největším úspěchem socialistů bylo přesvědčit lidi, že nacizmus (nacionální socializmus) je pravicová ideologie.

Nejdřív se podíváme na termín internacismus, který je myslím velmi trefný a který budu používat. Zatímco nacista je zkratka pro národní socialismus, který zpopularizoval už Hitler (a že se mu to povedlo!), internacizmus je zkratka internacionálního socialismu. Martin Schulz je perfektní zástupce této ideologie. Od roku 2004 je leader Evropských socialistů v parlamentu EU. 17. ledna byl zvolen předsedou parlamentu EU. Schulze do předsednického postu zvolili nejenom socialisté, ale také evropští lidovci, kam ještě donedávna patřila ODS a dnes se k ním hlási TOP 09 a KDU-ČSL. Evropští socialisté sdružují socialisty napříč EU a najdete tam samozřejmě naší ČSSD. Evropští socialisté jsou členy socialistické internacionály, která si velmi přiznačně do svého čela zvolila Jorgose Papandrea. Toho, co jako ministerský předseda dorazil Řecko. Jak jsem již psal a mnoho lidí tomu pořád nějako nechce věřit, dlouhodobý politický program Evropských socialistů je Nový světový řád. Pokuď chcete rozumět světové politice, měli byste se s tímto 150 stránkovým dokumentem seznámit. Je to v podstatě dosažení světové vlády, tak jak si to představoval Hitler (říkal tomu Nový řád), ale mírovými prostředky, přičemž jsou lépe zohledněny současné světové velmoci a boj proti židům byl nahrazen bojem proti CO2.

Jediný argument, který proti Sulíkovi v debatě Schulz použil, bylo to, že Slovensko dostalo peníze z EU, tak je teď musí (protože je přeci solidární) prostřednictvím Evropského stabilizačního mechanizmus vrátit. To je klasická mafiánská taktika nejdřív si někoho zavážete a potom ho zneužíváte, protože on má pocit viny. Jak ale teď velmi pěkně na příkladu České republiky ukázal Petr Mach, to že z EU více peněz dostáváme je naprostá lež. Do pozice ČR – EU nejsou totiž započítávána ušlá cla, náklady na biopaliva a soláry, náklady na novou byrokracii… Celkově to Mach vypočítal na více jak 200 miliard Kč a EU nám poslala pouze 72,5 miliardy, to znamená, že nás členství v EU za minulý rok stálo 127,5 miliardy Kč. To byl plánovaný deficit státního rozpočtu za minulý rok! Je to jako kdybychom živili celý další rezort školství (127 miliard Kč)!

Pojďme vystoupit z EU hned, včera bylo pozdě.

Užíjte si debatu zkrácenou na 13 minut (celá zde):

 

A ještě se podívejte, co to ten Evropský stabilizační mechanizmus, do kterého nás tlačí TOP 09 a ČSSD, vlastně je (4 minuty).

Vít Jedlička je členem Svobodných a zakladatelem Reformy.cz

Už jsme k tématu psali:

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
108 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments