Indičtí vůdci tvrdí, že pitím kravské moči vyléčíte koronavirus Covid-19

Cenzura a informační manipulace, NWO

Indický ministerský předseda Narenda Modi a jeho extremističtí hinduističtí přívrženci pronáší řadu ohromující tvrzení o vědě.

Indičtí nacionalisté protlačují něco ještě horšího než hadí olej. Léčbu koronaviru kravskou mrvou.

Swami Chakrapani Maharaj, prezident hinduistické Mahasabha – staletí staré organizace, která prosazuje hindutvu (čili hinduismus) – prohlásil, že „konzumací kravské moči a kravské mrvy zastavíte účinky infekčního koronaviru.“

Swami dodal, že „osoba, která provolává ‚óm namah šivaj‘ a potře své tělo kravskou mrvou, bude uchráněna.“ Toto provolání v sanskrtu je pozdravem hinduistického božstva Šivy.

Swami je prominentní postavou v širokých kruzích hinduistů a má ideologickou příklonnost k panu Modimu.

Od té doby, kdy se hinduistická strana Bharatiya Janata čili BJP v roce 2014 vyšplhala k moci, tak její postoje infiltrovaly do učebnic a dokonce i do vědeckého diskurzu. Pan Modi naznačoval, že dávní Indové měli děti ze zkumavky. S odvoláním na případ Karna – hrdiny z Mahábháraty, tj. hinduistického eposu z třetího století před Kristem – pan Modi v roce 2014 řekl shromáždění doktorů, že jelikož Karna nebyl „zrozen z lúna své matky,“ (ve verzi tohoto mýtu od pana Modiho) to znamenalo, že „v té době tam už byli genetičtí vědci.“ S odvoláním na Ganeshu, boha se sloní hlavou, řekl, že „v té době museli mít plastické chirurgy, kteří udělali sloní hlavu na lidském těle.“

Pan Modi je příliš chytrý, aby tomu všemu věřil. Říká takové věci, protože ví, že potěší svou voličskou základnu nacionalistů. Jeho souvěrci se běžně uchylují k pseudovědeckým tvrzením ve službách glorifikace Indie. Mezi tvrzeními je, že Indové předstihli Pythagora o 300 let s jeho větou, která nese jeho jméno; ve velké válce líčené v Mahábháratě používali jaderné zbraně, a že starověcí Indové létali v letadlech.

Cesta Indie ke sebezničení

Pod Modi kráčí Indie k sebezničení.

To je jen další příklad ukazující důležitost oddělení církve od státu.

by Tyler Durden

Wed, 02/12/2020 – 05:00

Authored by Mike Shedlock via MishTalk,

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/indias-leaders-claim-drinking-cow-urine-will-cure-covid-19

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na