HumanAction.cz shání posilu. Budeš jí právě ty?

Nezařazené

Pečovat o humanaction.cz je práce, která mě baví a mám z ní dobrý pocit. Jinak by to ani nešlo. Dělat práci, která mě nebaví a které nevěřím, je z mého pohledu něco dlouhodobě neudržitelného. Na humanaction.cz ale nemám tolik času, kolik bych potřeboval, aby se projekt posouval dál a aby naplno využíval svůj potenciál.

Z tohoto důvodu sháním posilu – spolupracovnici/spolupracovníka, jednoho dva nadšence z Česka nebo ze Slovenska, kteří by se do činnosti webzinu chtěli zapojit. Jde o práci bez finanční odměny, jež vám ale dodá dobrý pocit a poskytne možnost být v kontaktu s lidmi podobného smýšlení, což je z mého pohledu velmi cenná zkušenost a benefit. Myslím, že tato práce, respektive zábava, je ideální pro studenty, ale nebráním se ani ostatním zájemcům.

Nekladu si žádné extra podmínky, ale bylo by dobré:

  • kdyby vás bavilo psaní
  • kdybyste měli vřelý vztah k sociálním sítím
  • kdybyste se uměli vžít do role zapáleného šiřitele (evangelisty/ambasadora) libertariánských myšlenek
  • kdybyste byli člověkem, který rád přichází s vlastními nápady a dokázali jste dbát na to, aby se dotáhly k finální realizaci :)

Motto jsem si vypůjčil od L. W. Reeda:

Je mi celkem jedno, jak se sami nazýváte, ale jestli se chcete dožít zásadního omezení donucování ve společnosti, pak jste mými spojenci a já s vámi chci spolupracovat. Soustřeďme se nikoliv na naše odlišnosti ale na přesvědčování těch, kteří stojí na opačné straně.

Pokud vás nabídka zlákala, určitě se mi ozvěte na e-mail mnumerato@humanaction.cz nebo přes další internety.
Originální článek naleznete zde:

HumanAction.cz shání posilu. Budeš jí právě ty?

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
35 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments