Hroutící se porodnost na Západě bychom měli podle expertízy oslavovat

Globální oteplování, NWO

Protože budeme tak jako tak nahrazeni migranty.

Vůdčí expertka na tuto problematiku říká, že míra porodnosti na Západě je důvodem k „oslavám“, jelikož migrace z afrických zemí tak domorodou populaci nahradí.

Podle Sarah Harper z University of Oxford jsou varování, že evropské země jsou ohroženy „katastrofickým odlidněním“ čili „krachem porodnosti“ (baby bust), ze své podstaty alarmistická, protože migrace spolu s umělou inteligencí odstraní potřebu růstu domorodého obyvatelstva.

„Ta představa, že potřebujete spoustu a spoustu lidí, abyste svou zemi uhájili a aby vaše země ekonomicky rostla, ta patří k opravdu zastaralému myšlení,“ řekla.

„Je třeba, abychom si už konečně řekli – ne – ta propadající se celková porodnost je ve skutečnosti opravdové dobro, protože už před 25 lety jsme dospěli k děsivému objevu, že maximální světová populace bude nanejvýš 24 miliard,“ dodala Harper, která má sama tři děti.

Harper řekla, že ač to může pravičáky naštvat, tak: „Migrace je čin přinášející úžasnou vyváženost,“ a také, že německá kancléřka Angela Merkel, „si vzala ten milion uprchlíků, protože zoufale potřebuje posily svého pracujícího obyvatelstva.“

Toto tvrzení dost zpochybňuje fakt, že do pěti let od příchodu do Německa se jen čtvrtila těch „uprchlíků“ zapojí mezi pracovní síly a ještě nějakým dalším se to zapojení do pracovního trhu povede do deseti let.

Ve zprávě v Guardian zabývající se komentáři Harperové se také probíralo to blaho pro životní prostředí vznikající z takového poklesu dětí, když objevy výzkumníků globálního oteplování nezvratně ukazují, „že snížení na jedno nebo méně dětí sníží uhlíkovou stopu rodičů o 58 tun CO2 ročně.“

Jak je toto „blaho“ posilováno obvykle jen v Západních zemích a nikoliv v afrických zemích, jako Niger, kde mají ženy v průměru sedm dětí, zůstává ale naprostou záhadou.

A ve skutečnosti je mediální propaganda o úžasném prospěch z toho nemít žádné děti protlačována pouze Západňáky, kde dokonce kolabují počty spermií u mužů a samozřejmě porodnost, ale nikdy se nepropaguje v zemích třetího světa, kde pořád probíhá populační exploze.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 26, 2018

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/expert-collapsing-fertility-rates-in-the-west-should-be-celebrated.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments