Hotelová skupina NH po eko-teroristických protestech ruší ‚Konferenci nedogmatické klimatické vědy‘

Globální oteplování, NWO

Skupina NH Hotel Group už nebude hostit 13. výroční „alternativní klimatickou konferenci“ v Mnichově, která se zabývá vědou skeptickou k alarmismu klimatické změny, neboť je k tomu donutili ekoteroristé řádící před hotelem.

V Jeně sídlící Evropský institut pro klima a energii (EIKE), tj. vůdčí německý soukromý mozkový trust o klimatických a energetických záležitostech, si vždy najímal Kongresové centrum NH v Mnichově pro svoji klimatickou konferenci skeptické nedogmatické vědy a letos to provedl zase, avšak minulý týden hotel náhle smlouvu zrušil.

Tato hotelová skupina ohledně uvedeného zrušení uvedla obavy o „bezpečnost“ této akce, když proti této konferenci zorganizovali protesty aktivisté z „Antikapitalistické klimatické společnosti,“ jejímž mottem je „změna systému, ne změna klimatu,“ kdy svoji svobodnou liberální vůli projevovali např. vpády davu do hotelové haly, čímž vyvolali rozvrat v provozu, a vnucováním letáků hotelovým hostům.

„Bezpečnost a blahobyt našich hostů a zaměstnanců je vždy naší nejvyšší prioritou,“ prohlásilo vedení hotelů ve výpovědi své smlouvy. „Kvůli polarizačnímu účinku společnosti EIKE nemůžeme tuto bezpečnost zaručit hotelovým hostům ani účastníkům této události. Z tohoto důvodu je naší odpovědností jakožto hostitelů zrušit tuto rezervaci.“

Alternativní konference bude tento týden 23. – 24. listopadu uspořádána na jiném místě v Mnichově.

Evropský institut pro klima a energii vyvrací tvrzení, že změny klimatu jsou výhradně nebo převážně způsobeny lidmi, kdy poukazují, že taková tvrzení neodpovídají rigorózní vědecké metodice a naprosto přehlíží známé vlivy na klima, jaké má slunce a další přirozená ovlivnění.

EIKE podle své webové stránky odmítá klimatickou politiku „zakládající se výlučně na redukci skleníkových plynů, protože ta je zkázonosná pro ekonomiku a širší populaci a přináší pro lidi ohromné daňové břemeno, zvláště pak pro ty trpící energetickou chudobou.“

EIKE pořád navrhuje širší otevřenou debatu o záležitostech klimatické změny a brání se snahám o zadušení vědecké diskuse na toto téma ve jménu vynuceného „konsensu“.

Redakční poznámka:

Naši webovou stránku Reformy.cz Facebook systematicky šikanuje výhrůžkami zrušení její Facebookové stránky a likvidací profilů těch, kdo na ni vystavují klimaskeptické články. Ze stejných důvodů je také hojným terčem manipulátorské stránky Manipulátoři.

Jeff J Mitchell/Getty

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

19 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/environment/2019/11/19/nh-hotel-group-cancels-alternative-climate-conference-after-protests/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments