Holandští sedláci se valí na masový protest proti Zelenému fašismu

Globální oteplování, Nezařazené, NWO

Tisíce holandských sedláků hromadně směřují do holandského hlavního města Haagu, aby protestovaly proti ekologickým politikám, které na ně uvalila koaliční vláda.

Po stovkách směřují do hlavního města na traktorech, čímž způsobil totální zácpu delší než 1000 kilometrů a ve městě vyvolají zastavení provozu.

Podle Dutch News NL:

Demonstraci způsobil návrh koaliční strany D66, že by Holandsko mělo porazit svá stáda dobytka, aby splnilo své závazky o omezení emisí dusíku. Farmářské organizace říkají, že jejich organizace jsou už zhnusené tím, jak je politici, média a aktivisté líčí jako znečišťovatele a trýznitele zvířat.

Tyto protesty – určitý ekvivalent francouzských Žlutých vest – získaly širokou podporu Holandského lidu:

https://twitter.com/Paploo968/status/1178935290943197184/photo/1

Sedláci z Groningenu jedou na traktorech a vezou transparenty při demonstraci proti frackingu v Haagu v únoru 2018.

Příznivci 1. října 2019 zdvihají palce, zatímco sedláci blokují traktory dálnici A28 mezi Hoogeveenem a Meppelem při národním selském protestu. – Sedláci se přidali k národní demonstraci v Haagu, aby upozornili na problémy jim způsobované klimatickou a ekologickou politikou. VINCENT JANNINK/AFP/Getty Images

Sedláci se přidali k národní demonstraci v Haagu, aby upozornili na problémy jim způsobované klimatickou a ekologickou politikou.

VINCENT JANNINK/AFP/Getty Images

Sedláci pod názvem Agractie se přidali k národní demonstraci v Haagu, aby upozornili na problémy jim způsobované klimatickou a ekologickou politikou.

SEM VAN DER WAL/AFP/Getty Images

Getty Images

JAMES DELINGPOLE

1 Oct 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/10/01/dutch-farmers-in-mass-protest-against-green-fascism/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments