Holandská policie zatýká sedláky protestující proti technicky negramotným emisním zákonům EU, které ničí zemědělství

Globální oteplování, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

HAAG, Holandsko (AP) – holandská policie ve středu pozatýkala tucty sedláků, kteří blokovali vstup do závodu na zpracování odpadu, což byl zatím poslední z řetězce protestů rozzuřených zemědělců rozběsněných vládními plány na omezení emisí oxidů dusíku.

Policie z východní provincie Drenthe tweetnula, že zatýkají protestující za ignorování zákazu protestů proti tak ušlechtilému rozhodnutí.

Sedláci protestují už řadu dní, blokují dálnice a obkličující svými traktory holandský parlament, neboť vláda přikročila k opatření, jímž omezuje množství proteinů, které smí sedláci dávat do krmiva svému dobytku.

Ministerstvo zemědělství káže svoji pokrokovou ideologickou doktrínu, že omezením proteinové výživy se omezí emise oxidů dusíků, zatímco sedláci tvrdí, že je to krok ubližující blahobytu zvířat.

Spousta farmářů se zúčastnila středeční demonstrace u závodu na zpracování odpadu. Protestující rovněž tvrdí, že vláda se nespravedlivě zaměřuje na rolníky, že ti mají omezovat emise, zatímco sektory privilegovaného průmyslu jsou toho ušetřeny.

Už v únoru se do Haagu sjely tisíce rozzuřených sedláků na demonstraci proti vládním plánům na omezení emisí. Během koronavirové karantény ty protesty ochably, ale teď zase nabírají na tempu.

Getty Images

BREITBART LONDON

8 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/08/dutch-police-arrest-farmers-protesting-eu-emission-laws-strangling-agriculture/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments