Guterres z OSN se těší na nově koronavirovou krizí přetvořený svět s Novým Zeleným světovým řádem

Globální oteplování, NWO

Bude to nový svět, co se vynoří z rozvratu způsobeného globální koronavirovou pandemií a lidé by si měli uvědomit, co přichází, řekl ve středu generální tajemník OSN Antonio Guterres.

Guterres promlouvající během oběda s briefingem o politice OSN nazvaného „COVID-19 v městském světě,“ vidí změny všude počínaje potřebou větší „sociální koheze“ až po „hlubší spolupráci mezi místními a státními správami,“ a to vše založeno na „zeleném“ étosu trvalé udržitelnosti.

Tento celoživotní Socialista sice uznával, že takové změny nebudou snadné, ale nevidí k tomu žádnou alternativu, jelikož tím budeme „restartovat způsob, jak žít, vzájemně interagovat a provádět přestavbu.“ Řekl:

Nejdříve potřebujeme zařídit, aby všechny fáze reakce na pandemii řešily nerovnosti a dlouhodobé deficity rozvoje a zabezpečit sociální kohezi.

Musíme upřednostnit ty, kdo jsou v našich městech nejzranitelnější, včetně garancí bezpečného bydlení pro všechny a nouzové ubytování pro ty bez domova.

 […]

Musíme posílit působnosti místních správ.

To vyžaduje rozhodné akce a hlubší spolupráci mezi místními a státními správami. Stimulační balíčky a další pomoci by měly podpořit na míru střižené reakce a posílit působnost místních správ.

Pak Guterres vytyčil svůj směrný plán na zelenou revoluci pro celou planetu plný obdivu k věcem jako „nové cyklostezky a zóny pro chodce s osvobozením veřejných prostor a zlepšením mobility, bezpečnosti a kvality vzduchu.“

Jde o téma, do kterého je už nějakou dobu zamilovaný, kdy naléhá na svět, aby jakmile pandemie poleví, tak se přestavěl zeleným způsobem:

Ve středu se k tomuto étosu vrátil a vyzval svět, aby se transformoval a přestavěl na principech kázaných v doktríně víry klimatických aktivistů celého světa. Pokračoval:

Tím, že se stimulační balíčky soustředí na vysoce ekologickou transformaci a vytváření pracovních míst, nás budou moci dovést k růstu směřujícímu k nízké uhlíkovosti, po odolné cestě a k pokrokům cílů trvale udržitelného rozvoje.

Rychlé přijetí přechodu na telekomunikace nám ilustruje, jak se společnosti dovedou v podstatě přes noc transformovat, aby se vypořádaly s naléhavými hrozbami.

Musíme tedy jednat se stejnou naléhavostí a vyřešit transformaci měst a poradit si tak s klimatickou krizí a znečištěním.

Guterres promlouval jen 48 hodin poté, co zlořečil Číně za její využívání uhlí.

V reakci na to speciální poradce čínského ministerstva životního prostředí slíbil, že nasype „nové větší příspěvky“ do globální klimatické světovlády a že se spolu s OSN do jejího zařizování pustí, hlásí Reuters.

AFP via Getty Images

SIMON KENT

29 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/politics/2020/07/29/change-is-coming-u-n-s-guterres-sees-a-reshaped-post-coronavirus-world/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments